Alkohol v posteli: Pomáha, či škodí?

24. októbra 2016, 00:00
Tip redakcii

Mať sex za triezva alebo radšej pod vplyvom alkoholu? O alkohole je všeobecne známe, že nás zbavuje predsudkov, zmierňuje prekážky a bariéry a zároveň odľahčuje situáciu. Špecialisti na intímny život však vystríhajú pred tým, že alkohol je jedným z tých nebezpečných povzbudivých nástrojov. Sex pod vplyvom alkoholu môže ľahko priniesť nielen dobrý pocit, ale aj množstvo neželaných a neplánovaných dôsledkov.

Autor: PR článok

Čo je dobré vedieť o alkohole?

V zásade platí a všetci to už dobre vieme, že v malom množstve to môže byť s alkoholom v poriadku. Nemusí až tak škodiť, ak zistíme pre svoje telo optimálnu mieru. Dokonca vie byť účinný pri potláčaní prvotného napätia a stresu. Všetkým plachým a hanblivým otvára alkohol cestu k novým známostiam a skúsenostiam. Môže podporiť aj zvýšenie libida. Na druhej strane však treba myslieť aj na tú druhú stránku alkoholu, ktorá tu žiaľ je a málokto si ju vopred aj uvedomuje.

Základná rada znie...

Spoznajte svoj optimálny stav, kedy máte dosť a kedy treba skončiť s pitím alkoholu. Optimálna miera alkoholu v tele je nesmierne dôležitá a navyše nás nebude ohrozovať 
na zdraví.

Problém mladých mužov a žien...

Pravdou je, že mladí muži (ale aj ženy) majú problém s pitím alkoholu a zvyčajne neodhadnú správnu mieru konzumácie. Častokrát sa nevinné popíjanie skončí poriadnym "trapasom", či nesmiernou bolesťou hlavy a malátnosťou na druhý, či ďalší deň. Navyše, pri "spoločenskej únave" sotva pomyslíte na vášnivý erotický zážitok v posteli. Ak by ste sa aj napriek tomu dostali k sexuálnym radovánkam, rátať treba s problémami s erekciou pred ako aj počas aktu a súčasne aj problémy s  optimálnym vyvrcholením.

Nie je to jednoznačné...

Nie všetci odborníci sa však zhodujú na tom, že malé dávky alkoholu sú prospešné. Nie je to také jednoznačné, ako sa o tom hovorí, že malé množstvo alkoholu podporí zvýšenie libida, predĺži pohlavný styk a zlepší aj stoporenie penisu.

Riziká nadmerného pitia alkoholu...

Treba si uvedomiť, že nadmerným popíjaním alkoholu môže dôjsť k viacerým neuváženým krokom zo strany konzumenta. Stáva sa oveľa odvážnejším, uvoľneným a nerieši nič "zdravým" rozumom. Pristúpi dokonca aj na sex na jednu noc s neznámou osobou, nerieši dôsledky nechráneného sexu či pohlavne prenosné choroby.

Ako "škodlivé" afrodiziakum? 

Ako už bolo naznačené, alkohol môže v malých dávkach podporiť chuť na sex, samotné stoporenie a erekciu, ako aj predĺžiť pohlavný styk. Ale to iba v prípade optimálnej dávky alkoholu a nemusí to fungovať u každého. Pri pravidelnej vysokej konzumácii alkoholu sa prihlásia skôr opačné efekty, ako problémy s erekciou u mužov a neschopnosť prežiť orgazmus u žien. Závislí jedinci od alkoholu nedokážu kontrolovať problémy s potenciou, tie prerastajú do vážnejších problémov, ktoré ohrozujú aj celkový vzťah a vedú až k zániku, či k záhube.

Alkohol nepriaznivo ovplyvňuje aj kvalitu spermií v mužskom tele. U ľudí sa znižuje potreba lásky, fyzického kontaktu, čo vedie aj k poklesu sexuálnej výkonnosti a samotných aktov s partnerkou v posteli. Čo robiť, aby alkohol skôr pomáhal ako uškodil? 

Ako "účinné" afrodiziakum? 

Pochopte, že milovanie nasilu nikdy neskončí úspechom a reálnym uspokojením oboch partnerov. Ak viete, že ste to v ten večer prehnali s alkoholom, radšej odložte milovanie na inokedy. Alebo s pitím alkoholu prestaňte a snažte sa čo najskôr vypiť pohár, či dva poháre čistej vody.

Pre všetkých mužov, ktorí majú problémy s erekciou, či s nízkym libidom, stačí si dať pred "radovánkami" pohár vína. Alebo ešte účinnejšia pomoc prichádza v podobe tabletky na erekciu Zerex. Zerex však rovnako nie je dobré kombinovať s alkoholom a preto, ak hľadáte skutočné a účinné, navyše aj overené afrodiziakum, bude stačiť užiť len tabletku Zerex a na alkohol radšej zabudnite. Zvýšenie libida, čiže prirodzenej chute na sex, zmiernenie zábran, kvalitnejšia erekcia, ako aj dlhšia výdrž v posteli, prídu veľmi rýchlo a prirodzene. Zerex však vôbec neuškodí vášmu zdraviu, pretože nemá žiadne vedľajšie účinky ako má spomínaný alkohol a jeho nadmerné pitie. Ak dodržíte pokyny výrobcu čo sa týka dávkovania, nič zdraviu škodlivé vám nehrozí, pretože sa jedná o čisto prírodný doplnok stravy na erekciu a zvýšenie výkonnosti v posteli. 

 
Autor: PR článok 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Alkohol v posteli: Pomáha, či škodí?
PR článok