Liekom na erekciu môže byť aj zmena polohy. Tieto vyskúšajte

14. novembra 2016, 00:00

Nepovieme asi nič nové tým, že každý muž túži po kvalitnej, bezproblémovej a zároveň aj mohutnej erekcii. No v živote to býva často krát inak. Svitá na lepší začiatok. Zmeňte doterajšie erotické polohy s partnerom a vyliečte tak partnerovu erekciu. Vyskúšať sa oplatí tieto erotické polohy...

Zdroj: Active life

Zdroj: Active life

Autor: PR článok

Erotické polohy rozhodujú  

Jednoducho povedané, musíte praktizovať v posteli s partnerom takú polohu, ktorá bude z fyzikálneho pohľadu podporovať partnerovu erekciu a nie ju oslabovať. Základ tvorí gravitácia. Poviete si, že iba toto treba dodržať a je to? Áno, skutočne to pomôže. Stačí vyskúšať a uvidíte ten rozdiel. Základom pre vás je praktizovať také polohy, kedy partner bude hore alebo zozadu, pretože práve takto je zabezpečený kvalitný a spoľahlivý prietok krvi do jeho penisu. Všetko bude hneď inak a vy si môžete užívať v plných dúškoch. A ktoréže to polohy odporúčame my?

Poloha slonov

Je to poloha, ktorú nájdete aj v starej známej Kámasútre. Dokonca je to jedna z tých obľúbenejších pre všetky milenecké páry. Je to poloha, kedy muž odzadu preniká do partnerky. Ako na to? Partnerka na posteli zaujme polohu v predklone respektíve na kolenách a pod seba si položí viac vankúšov, aby bola v dostatočnej výške pre jednoduchší prienik pre partnera (viď obrázok nižšie). Partner pristúpi k partnerke odzadu, rovnako si kľakne a pokojne do partnerky preniká.

V stoji                 

Základ polohy spočíva v tom, že obaja budete stáť tvárou tvár (oproti sebe). Následne partnerka dáva svoju pravú nohu za mužovu ľavú nohu (pritom ju bude mať mierne vystretú v kolene). Pri tejto polohe je výhodou, ak si partnerka obuje topánky s vysokými podpätkami, ak jej výška nezodpovedá výške partnera. Milovanie tak prebehne pokojnejšie a bez väčšej námahy. Ešte predtým, ako partner vnikne do partnerky, si môže v rámci predohry trieť svoj penis o jej intímne partie. Až po chvíľke, keď vzrušenie narastie a erekcia je v plnom prúde, vo vhodnom okamihu zasunie penis a môže sa začať príjemné milovanie. Táto erotická poloha je rozhodne výbornou na prekrvenie a postavenie mužského penisu, rovnako ako tá ďalšia poloha v poradí. 

Visiaci zámok

Liekom na lepšiu erekciu môže byť u vás aj táto poloha, ktorú sme nazvali ako "Visiaci zámok". Partner je tým, čo udáva pri tejto polohe tempo a rytmus, naopak žena len prijíma partnerove pohyby. Partner chytí partnerku a položí si ju na posteľ alebo iný kus nábytku. Partnerka so svojimi nohami obopne okolo pása partnera a ruky dá okolo jeho krku. Je to východisková poloha, ako prekrviť čo najlepšie penis a pomaličky vniknúť do partnerky. Postupne môže zvyšovať rytmus prirážania, čo sa odzrkadlí aj na vyššom vzrušení oboch milencov. V rámci druhého kroku položí partner ruky na zadok partnerky. Vzápätí partnerku zodvihne a spoločne si užívajú spoločné chvíle. Žena je v pozícii pracovať len so svojimi bokmi (tie sa hýbu smerom hore a dole). Takto dostáva svojho partnera ešte viac do varu. Nezabudnite pri milovaní hrať sa so svojimi jazýčkami a tiež si šepkať do uška.  
A sme na konci. Ktorú erotickú polohu využijete práve vy ako tú pravú na zlepšenie partnerovej erekcie? Možností je ešte ďaleko viac. Ak nepomôžu ani tie najlepšie polohy, tak máme pre vás tip, ktorým sú kapsuly Zerex. Tie pomôžu dlhodobo odstrániť znížené libido a chuť na sex, pričom zlepšia erekciu u partnera.

Pre viac informácií o produktoch Zerex odporúčame navštíviť www.zerex.sk

 
Autor: PR články
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Liekom na erekciu môže byť aj zmena polohy. Tieto vyskúšajte
PR články