Nedostatočné stoporenie? Toto svojmu penisu nerobte!

05. decembra 2016, 00:00

Ak sa dostaví nedostatočné stoporenie penisu  v živote muža, značí to veľké sklamanie a množstvo problémov a ťažkostí. Problémy s erekciou charakterizujú u muža ťažkosti s dostatočným prekrvením penisu. Penis je tým, čo robí muža mužom. Niet sa preto čo čudovať, že je pre každého muža akýmsi "posvätným" orgánom. Ak nefunguje tak ako má, každý muž je sklamaný, bez života a chuti na sex s partnerkou. Ale mnohokrát sú práve muži tými, čo svojmu penisu uškodia najviac. Zisťovali sme teda, čo by žiadny muž nemal robiť so svojím penisom, aj keď sa objavia problémy s erekciou. 

Ilustračný obrázok

Ilustračný obrázok

Autor: PR článok

Nenatierajte si ho s "neoverenými" masťami a olejmi

Ak sa objavia problémy s erekciou, mnohí muži siahajú po nezvyčajnom riešení. Natierajú si penis rozličnými masťami alebo olejmi. Často krát takými, ktorých pôvod ani len nepoznajú a to isté platí aj o ich účinnosti a spoľahlivosti. Je to už raz tak, ak muž trpí zúfalosťou, skúša všetko, čo by mohlo pomôcť. Mnohokrát ho neodradí ani prvý neúspech, pretože si myslí, že to vyjde druhý či tretí krát. Ak si nie ste istí pôvodom mastičiek alebo ich účinnosťou, nepoužívajte ich dlhšie, ak sa nedostaví účinok hneď pri prvom použití.

Neoverené krémy, masti, či oleje môžu byť veľmi nebezpečné, pretože môžu spôsobovať rôzne nežiaduce účinky, často krát ekzémy, vyrážky, alergie, či dokonca aj nepríjemné popáleniny kože.   

Pozor na prehnanú masturbáciu 

Príliš častá masturbácia môže skôr uškodiť ako pomôcť v cieli za zlepšovaním stoporenia penisu. Okrem toho častou masturbáciou si môžete veľmi jednoducho privodiť opuchy, zodratie mäkkej pokožky na penise, čo sa prejaví nepríjemným pálením, či štípaním pri dotyku s penisom alebo aj pri sexe. Masturbácia môže pomôcť, ale skôr na ceste za lepším výkonom, výdržou v posteli alebo pri zlepšení kontroly nad penisom (lepšie ovládanie ejakulácie). Ak chcete, aby vám penis dokonale stál, príliš časté masturbovanie radšej vynechajte.

Nepite veľa alkoholu

Na začiatku sexu je istotne dobré dať si jeden alebo dva poháriky. Ale myslieť si, že čím viac alkoholu vypijete, tým viac sa vám zväčší penis, je mylnou predstavou. Možno takúto vidinu budete mať, ale len vtedy, ak to preženiete s alkoholom. Veľké množstvo alkoholu v krvi muža spôsobí skôr problémy s erekciou ako silnejšie stoporenie penisu. Zapríčiňuje to nedostatok tekutín v tele, pretože alkohol dehydratuje telo. Veľa alkoholu bude mať vždy za následok zmenšenie cirkulácie krvi v tele, respektíve vo všetkých orgánoch, vrátane penisu.

Nenoste priúzke nohavice a spodnú bielizeň

Aj keď súčasná móda možno hovorí niečo iné, zabudnite na najnovšie trendy a myslite vždy na zdravie svojho penisu. Zdravému penisu a zdravej erekcii (kvalitne stoporenému penisu) zaiste nebudú prospievať priúzke nohavice ako aj priúzka spodná bielizeň. Vysvetlite partnerke, že to, čo vám ona núti kúpiť, len preto, že je to v móde, je síce pekné, ale neprospieva to erekcii. Musíte si vedieť vybrať, či chcete byť dokonalým modelom alebo radšej vášnivým milencom s pevnou a fungujúcou erekciou v posteli. V tomto smere uprednostňujte vždy voľnejšie nohavice a tiež aj spodnú bielizeň. 

Pozor na mobil vo vrecku a počítač na bruchu

Pozor tiež na to, aby ste nenosili mobil vo vrecku v blízkosti vášho penisu. Neprospieva to jednak semenníkom, ako aj funkciám samotného penisu (obzvlášť ak to robíte deň čo deň). Výsledkom môže byť až ten najhorší scenár - neplodnosť a slabá a nekvalitná erekcia. S týmto súvisí aj posledné naše odporúčanie: "Nemávajte položený počítač na bruchu v blízkosti penisu!"  Teplo odvádzané z počítača nepomáha ani penisu, erekcii a ani celkovej potencii. Ak pracujete, pracujte s počítačom položeným na pracovnom stole. Len takto sa vyhnete nebezpečnému tlaku a teplu priamo na vašich genitáliách.

Ak máte problém s erekciou, stále je tu prírodný prípravok Zerex, ktorý Vám pomôže pri nedostatočnej erekcii a nemá žiadne vedľajšie účinky.

 
Autor: PR článok
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nedostatočné stoporenie? Toto svojmu penisu nerobte!
PR článok