Slabá výdrž v posteli, čo s ňou?

25. januára 2016, 00:00

Stáva sa to aj vám, že pri styku s partnerkou rýchlo vyvrcholíte a pritom nie ste žiadny začiatočník? Máte už pokročilý vek a pritom ste vyskúšali už viaceré polohy a postupy, avšak bez želateľného efektu? Slabá výdrž v posteli vie pekne potrápiť nielen vás, ale aj vašu partnerku. Aby sme vám to uľahčili, prinášame 3 rozličné spôsoby, pomcou ktorých môžete vyriešiť slabú výdrž v posteli - raz a navždy.

Autor: Tlačová správa

Bylinky

Dnes môžete slabú výdrž v posteli liečiť aj bylinkami. Možno vás to prekvapí, no čerstvé bylinky pomohli už mnohým mužom s ich intímnymi problémami, aj pri slabej výdrži v posteli. Avšak nepôjde to hneď zo dňa na deň. Z byliniek sa oplatí staviť na borovicu prímorskú, Ginko bilobu, yohimbe alebo radšej na známejšie druhy byliniek, ktorými sú zeler, zázvor, bazalka a koriander, ktorý je zároveň aj účinným afrodiziakom. Vždy však pri užívaní týchto byliniek dbajte na správny pomer.

Smoothie

Pripravte si chutný a zdravý nápoj, dnes známy ako smoothie, ktorý môže príjemne prekvapiť aj pri probléme
s vašou slabou výdržou v posteli. Aby bol efekt zo smoothie účinný, musíte vsadiť na správne suroviny. Osvedčil sa smoothie z jedného ananásu, banánu a kúskov čerstvého zázvoru, ktoré je potrebné následne zmiešať s mliekom a rozmixovať. Slabá výdrž v posteli pominie a vy získate druhý dych.

Tabletky

V prípade, že sa vám stále nepodarilo prekonať raz a navždy slabú výdrž v posteli, k dispozícii máte tabletky
na prírodnej báze, respektíve prírodné prípravky (výživové doplnky). Majú okamžitý účinok a užívajú sa pred sexuálnym stykom jednak pri slabej výdrži v posteli, ako aj pri zlepšovaní celkového „sexuálneho“ zdravia muža. Erekcia vďaka nim zažije znovuzrodenie!
Tabletky na slabú výdrž v posteli sú najbezpečnejšou a najúčinnejšou metódou. Obsahujú byliny, ktoré sú namiešané v optimálnych dávkach a v presne stanovených normách. Nemajú vedľajšie účinky a sú dostupné aj bez lekárskeho predpisu. Ak tabletky na slabú výdrž v posteli, tak potom tabletky Zerex, ktorý je certifikovaný, overený klinickými štúdiami a existuje pri nich možnosť vrátenia peňazí.

 
Autor: Tlačová správa
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Slabá výdrž v posteli, čo s ňou?
Tlačová správa