Trápi vás slabý výkon v posteli? Máme riešenie!

22. augusta 2016, 00:00

Testosterón je významný mužský pohlavný hormón, ktorý značne vplýva predovšetkým na sexuálny život každého muža. Aj výkonnosť v posteli je ovplyvňovaná aktuálnou hladinou tohto hormónu v tele. Práve hladina testosterónu ovplyvňuje samotný výkon v posteli. Ako na vysokú hladinu testosterónu? To je náročná otázka pre mnohých mužov. Oplatí sa vedieť, že nie sú to vždy len lieky a jedlá, ktoré môžu pomôcť zvýšiť testosterón v tele. Pomôže aj športovanie, účasť na výlučne pánskych večierkoch, či aj to, ak má muž pocit dominancie a moci ...

Autor: PR článok

Podľa lekárov je testosterón najsilnejší a najviac účinný anabolický hormón. Aj preto je nesmierne potrebné dbať na jeho optimálnu úroveň v tele, nakoľko práve jeho hladina sa samovoľne znižuje s pribúdajúcim vekom, fyzickým preťažením a absenciou minerálnych a stopových prvkov a  tukov.

Šport a testosterón

Tvorbe testosterónu v tele muža však nepomáhajú iba lieky alebo rozličné jedlá ako napríklad mlieko, tuniak, olivový olej, orechy, cesnak, brokolica, ale zároveň naň značne vplývajú aj športové aktivity, ktoré muž vykonáva. Cvičenie podporuje tvorbu testosterónu, no jeho množstvo a úroveň bude závisieť od typu a intenzity tréningu, ako aj od genetiky muža. Posilňovací tréning priaznivo vplýva na uvoľňovanie (tvorbu) testosterónu v tele muža, čo pozitívne vplýva na tvorbu svalov respektíve svalovej hmoty. K takémuto výsledku dochádza predovšetkým pri kratšom a vysoko intenzívnom tréningu, ktorý obvykle trvá 30 až 40 minút. Naopak pri dlhšie trvajúcom (vytrvalostnom) tréningu s nižšou intenzitou cvičenia hladina testosterónu v tele muža klesá.

Pocit moci a pánske jazdy

Pravdou je, že okrem športovej aktivity, k vyššej hladine testosterónu u mužov pomáha aj pocit dominancie a moci, napríklad na výlučne pánskych „jazdách“ a akciách. Je teda dobré zúčastňovať sa aj takýchto aktivít z času na čas. Inak môže dôjsť k opačnému efektu - k znižovaniu testosterónu vďaka vyššej únave, či malátnosti. Dôsledkom toho nastane nižšia chuť aj na sex s partnerkou.

Čo robiť, ak nič nezaberie?

Ak však nič nezaberie u vás z vyššie popísaných rád alebo na nič iné nemáte čas a po 40-tke to ide dolu vodou aj u vás s testosterónom, máte ešte jednu možnosť - siahnuť  po testosteróne v tabletkách od Zerexu. Je to účinná prevencia pred stratou a úbytkom testosterónu vo svojom tele. Testosterón v tabletkách od Zerexu je možné užívať hoci aj každý deň. Okrem vyššej hladiny testosterónu v tele, zlepšuje Zerex aj celkovú erekciu, duševnú pohodu a zároveň podporuje aj chuť na sex. Ešte stále vás trápi dilema, ako na vysoký testosterón???

Vyskúšajte Zerex na skúšku na www.zerex.sk

 
Autor: PR článok
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Trápi vás slabý výkon v posteli? Máme riešenie!
PR článok