V čom sa lieky bez predpisu odlišujú?

22. februára 2016, 00:00

Dnes na trhu nájdeme veľa liekov na erekciu a riešenie jej porúch, ako aj na iné intímne problémy. Aby bolo jasné, tabletky pre mužov sa delia do troch skupín: legálne lieky na predpis, nelegálne lieky a doplnky výživy (lieky bez predpisu). Teraz porovnáme lieky na predpis s liekmi bez predpisu pre mužov...

Autor: Tlačová správa

„Mužské“ lieky na predpis

Lieky na predpis sú určené pre mužov s problémami s erekciou. Sú charakteristické aj tým, že pred ich zakúpením je nutné navštíviť svojho lekára, ktorý odborne posúdi vhodnosť užívania a druh lieku. Znamená to, že sú vždy viazané na lekársky predpis. Patrí k nim aj najznámejšia „modrá“ tabletka Viagra. Ich účinnosť je garantovaná, no je potrebné vždy rátať s množstvom vedľajších účinkov pri ich užívaní. Okrem toho majú vysokú cenu.

„Mužské“ lieky bez predpisu

Jedná sa o lieky, ktoré zakúpite aj bez návštevy lekára, čiže bez lekárskeho predpisu (nie sú viazané na lekársky predpis). Ak hovoríme o mužských intímnych problémoch, tieto lieky predstavujú obrovský prelom vpred. Vedeli by o tom hovoriť tí muži, ktorí ich skúsili a nevedia si ich vynachváliť. Svoje intímne problémy muži už nemusia riešiť návštevou lekára. Takto zabitý čas predtým je možné využiť na „nové“ dávky sexu s partnerkou.
Lieky bez predpisu sú voľne predajné a nemajú vedľajšie účinky ako vyššie spomínané lieky na predpis. Okrem vyššie spomenutých výhod, majú aj ďalšie výhody: diskrétne riešia  mužské intímne problémy a podporujú mužské zdravie. Keďže sú dostupné bez lekárskeho predpisu, je možné si ich objednať z pohodlia domova cez internet – toto pri liekoch na predpis nie je a nikdy nebude možné!

Zerex sa zaraďuje do kategórie tabletiek na potenciu a patrí aj do skupiny „mužských“ liekov bez predpisu. Je to aj účinný doplnok výživy. Skúsite práve tento liek bez predpisu alebo siahnete po niečom inom? 

 
Autor: Tlačová správa
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
V čom sa lieky bez predpisu odlišujú?
Tlačová správa