Bašternák konečne prelomil mlčanie: Prehovoril o vzťahu s Kaliňákom, Slovákom sa vysmial!

10. augusta 2016, 07:35
Tip redakcii

Podnikateľ Ladislav Bašternák odmieta obvinenia z daňových podvodov. Cíti sa byť nevinný a verí, že za mrežami neskončí. Povedal to pre televíziu Markíza vo večernom spravodajstve. Potvrdil, že ho polícia vypočúvala.

Kaliňák pôvodne popieral akýkoľvek vzťah s Bašternákom, neskôr však priznal, že od neho kúpil podiel vo firme B. A. Haus. Podľa opozičných poslancov ide o

Kaliňák pôvodne popieral akýkoľvek vzťah s Bašternákom, neskôr však priznal, že od neho kúpil podiel vo firme B. A. Haus. Podľa opozičných poslancov ide o "záhadný" obchod. Opozícia kritizuje aj to, že premiér Robert Fico býva v Bašternákovom byte a žiada ho o vysťahovanie.

Autor: TASR, Plus 7 dní

Chcete vedieť, ako vyzerá „úbohý život“ Ladislava Bašternáka? Pozrite si FOTO jeho luxusnej bratislavskej vily v galérii článku.


Prečítajte si viac o prepychu biznismena Bašternáka na stránkach týždenníka Plus 7 dní.
Zdroj: Martin Domok


"So žiadnym politikom sa nestýkam a nestretávam, naozaj si žijem úbohý život," uviedol v telefonáte. Ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi (Smer-SD) podľa jeho slov nič nepredával. "Predávali sa akcie," povedal.

Opozícia žiada Kaliňákov odchod z funkcie práve pre daňovú kauzu Ladislava Bašternáka, ktorú mal podľa opozície Kaliňák pomáhať zametať pod koberec. Prišla aj s návrhmi na odvolanie Kaliňáka a premiéra Roberta Fica (Smer-SD), ktorý býva v Bašternákovom byte v komplexe Bonaparte.

 Protesty pred komplexom Bonaparte sledujeme každý pondelok ONLINE.

>> Slovensko rieši Bašternáka, on si pritom vo veľkom oslavuje na Donovaloch


Protesty pred komplexom Bonaparte sme sledovali ONLINE. Na tom poslednom vystúpil aj humorista a herec Milan Markovič.
Zdroj: TASR

>> Bašternákov luxus. Plus 7 dní zistil, ako si nažíva Kaliňákov chránenec

Kaliňák pôvodne popieral akýkoľvek vzťah s Bašternákom, neskôr však priznal, že od neho kúpil podiel vo firme B. A. Haus. Podľa opozičných poslancov ide o "záhadný" obchod. Opozícia kritizuje aj to, že premiér Robert Fico býva v Bašternákovom byte a žiada ho o vysťahovanie.

Aký je podľa vás vzťah medzi Bašternákom a ministrom Kaliňákom?

Celkový počet hlasujúcich: 926

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Bašternák konečne prelomil mlčanie: Prehovoril o vzťahu s Kaliňákom, Slovákom sa vysmial!
TASR