Beňová oslavovala narodeniny: Prezradí vám recept na krásu

16. augusta 2016, 14:00
Tip redakcii

Europoslankyňa Monika Flašíková Beňová oslávila včera 48. narodeniny bez spoločnosti manžela Fedora. Kvetmi ju obdaroval iný dôležitý muž v jej živote.

Monika Flašíková Beňová prezradila, čím sa už roky udržiava vo forme.

Monika Flašíková Beňová prezradila, čím sa už roky udržiava vo forme.

Autor: Július Dubravay

V tom, ako sa udržiavať vo forme má jasno. Monika Flašíková Beňová patrí na slovenskej politickej scéne k dobre známym tváram. Zdá sa, že aj napriek tomu koľko toho vo svojom živote stihla je pre ňu vek iba číslom. Prezradila, ako sa udržiava vo forme.

„Musíte hlavne pozitívne rozmýšľať. Potom budete optimistickejší a keď ste optimistickejší ste aj šťastnejší v živote. A keď je človek šťastný, tak je aj usmiaty a usmiati ľudia vyzerajú vždy lepšie ako zamračení,“ prezrádza Beňová svoj recept na to, ako vyzerať dobre.

Dôležitý je však pre ňu aj aktívny životný štýl. „Určite veľa športovať. A venovať sa takým športom, ktoré vám sedia. To znamená, že nič nerobiť nasilu ale robiť také športy, ktoré chcete robiť a ktoré vás bavia,“ nešetrila europoslankyňa dobre mienenými radami. Prezradila aj to, akými športovými aktivitami sa udržuje v kondícii ona samotná. „Behám štyri krát za týždeň a dvakrát za týždeň mám zasa jogu.“

 


Europoslankyňa si potrpí najmä na pitný režim.
Foto: Július Dubravay

Okrem pohybu si politička potrpí aj na svoj jedálniček. „Potrebné je piť veľa vody,“ radí svojím rovesníčkam. „Pre ženy je to veľmi dôležité. Pre mužov, samozrejme, tiež, ale pre ženy po štyridsiatke môžem odporučiť aspoň tri litre vody denne. A, samozrejme, a to určite tiež poznajú ženy po štyridsiatke, oveľa lepšie vyberať to čo zjete,“ doplnila v deň svojich 48. narodenín svoj recept na krásu Beňová.


S manželom si dopraje aj odpočinok.
Foto: Plus 7 Dní

Oslavu narodenín kvôli rekonštrukcii domu tento rok oželela. Bez povšimnutia však jej sviatok neostal. „Od syna som dostala krásnu kyticu,“ pochválila sa europoslankyňa. Na darček od manžela Fedora Flašíka si však bude musieť počkať. „Od manžela som ešte nedostala darček, lebo sme ešte spolu neboli,“ prezradila Beňová, ktorej manžel Fedor Flašík ostal v Chorvátsku.

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Beňová oslavovala narodeniny: Prezradí vám recept na krásu
vek