Nicholsonová sa bojí preberať poštu. Čo poslankyňu na smrť vystrašilo?

15. augusta 2016, 14:00
Tip redakcii

Napätie a chvíle plné neistoty. Opozičná poslankyňa Lucia Ďurišová- Nicholsonová (39) zažívala s manželom situáciu, v ktorej im tuhla krv v žilách. Rozruch spôsobila neočakávaná zásielka.

Poslankyňa Lucia Ďurišová-Nicholsonová sa obáva neočakávaných zásielok.

Poslankyňa Lucia Ďurišová-Nicholsonová sa obáva neočakávaných zásielok.

Autor: Julius Dubravay

Vystrašil ju balík od neznámeho adresáta. Celú situáciu, ktorá spôsobila, že podpredsedníčka parlamentu sa obáva neočakávaných zásielok spustil nepríjemný list, ktorý Lucia Ďurišová-Nicholsonová (SaS) obdržala pred niekoľkými týždňami.

Obsah listu, ktorý niekto napísal na stroji ju šokoval. List plný trpkých slov a nenávisti spolu s priloženou fotomontážou zverejnila na sociálnej sieti. "Pre pár týždňami som dostala list. Normálne, tak ako kedysi, pristál v schránke aj so známkou. Prišiel z východu, z Prešova, anonym bez konkrétneho mena od nejakého Hnutia za záchranu Slovenska, celkom dlhý aj s fotomontážou. Mal nadpis PODKANY. Šťavnatým jazykom nadelil niekoľkým opozičníkom, ušlo sa aj mne," podelila sa o nepríjemný zážitok.

 

Nepríjemný list prišiel z Prešova.

Zdroj: Facebook

Práve tento list z Prešova spustil obavy a strach, keď jej oznámili, že ju na pošte čaká balík. "O pár dní neskôr mi prišiel oznam o uložení zásielky – balík... rukou tam bolo dopísané, že je to veľká krabica. Z Palárikova. Hovorím si... v Palárikove nikoho nepoznám a žiadnu zásielku nečakám. Čo ak je tam antrax alebo odrezaná konská hlava? Mŕtva mačka? PODKAN?" opísala svoje obavy Nicholsonová, ktorá priznáva, že nemala odvahu ísť si balík vyzdvihnúť.

Nakoniec po obávanú poštu išiel jej manžel Peter. Ten dostal presné inštrukcie od vystrašenej manželky, aby zásielku neotváral. "Balík chvíľu ležal na stole, chodili sme okolo neho, potom sme ho otvorili," opisuje situáciu poslankyňa.

Chvíle napätia však vystriedala úľava a vďačnosť. Poslankyňa našla v balíku darček pre svojho syna, ktorý sa má v najbližších týždňoch narodiť. "Bola v ňom mäkká, krásna deka pre očakávaného Kuba," píše a prikladá fotografiu deky, ktorú jej vyrobila obdivovateľka z jej facebookových priateľov.


Balík, v ktorom bola deka pre dieťatko, vyvolal v poslankyni veľký strach.

Zdroj: Facebook

Skúsenosti, ktoré mala s poštovnými zásielkami prinútili poslankyňu k zamysleniu sa nad jej pôsobením v politike a dôsledkami, ktoré verejná funkcia prináša. "Viem, že možno, keby som nevstúpila do politiky, asi by som nikdy nedostala list o PODKANOCH, ani by som sa nebála ísť si po balík na poštu,"  vyhlásila na záver Nicholsonová.

Keby ste zažili rovnakú situáciu ako poslankyňa. Mali by ste strach?

ÁNO
57%
 
NIE
43%
 
Celkový počet hlasujúcich: 225

 
Autor: pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nicholsonová sa bojí preberať poštu. Čo poslankyňu na smrť vystrašilo?
pop