FOTO Lipšicova osudová milenka? Expolitika doháňa minulosť: Aha, ako do seba všetko zapadá!

25. októbra 2016, 11:00
Tip redakcii

Aj keď sa o Lipšicovej nevere špekulovalo už dávno, vážnemu obvineniu chýbal jasný dôkaz. Údajná komunikácia, ktorá sa na internete objavila len minulý týždeň, dokazuje, že pravdepodobne išlo o viac ako len bohapusté klebety. Pochádza totiž z obdobia, keď sa mal Lipšic stretávať s banskobystrickou advokátkou Zuzanou Miadokovou.

Ťažké chvíle vo vzťahu priznala aj Lipšicova manželka.

Ťažké chvíle vo vzťahu priznala aj Lipšicova manželka.

Autor: archív

Na internete kolovali pikantné esemesky exposlanca s Miadokovou ešte v čase, keď bol ministrom vnútra. Zo šteklivej konverzácie vyplýva, že Lipšic mal udržiavať s právničkou intímny pomer. Na svoju obhajobu vtedy povedal, že aj keď spomínanú advokátku pozná, žiadny bližší vzťah s ňou nemal.

Okrem toho sa kompromitujúci materiál objavil v čase, keď Lipšic otvorene kritizoval prepojenie finančných skupín na Roberta Fica. Správy tak nepôsobili dôveryhodne, keďže verejnosť ich vnímala ako odplatu. Dnes však všetko do seba zapadá ako skladačka. Nedávno uniknutá komunikácia medzi novinármi a politikmi nasvedčuje tomu, že medzi Lipšicovcov sa mal primiešať niekto tretí!


Advokátka Zuzana Miadoková potvrdila, že s Lipšicom má priateľský vzťah.

Foto: Facebook

O koho išlo, sa v prepisoch nehovorí. Oslovili sme aj advokátku Zuzanu Miadokovú, aký má k politikovi vzťah. Priznala, že s Lipšicom sa poznajú dlho. „Najskôr sme mali pracovný vzťah, neskôr sa z neho stal kamarátsky,“ prezradila nám. S Lipšicom sú dnes v kontakte len sporadicky. V telefonáte o ňom hovorila v superlatívoch. 

Lipšicovi do chrbta pritom vrazili nôž jeho najbližší priatelia. Podozrenia z nevery totiž v súkromnej konverzácii rozoberajú Lipšicov niekdajší hovorca Gábor Grendel a známa jojkárka Jana Krescanko-Dibáková.


S manželkou Beátou má dvoch synov.
Foto: archív

„Nemáš pocit, ktorý by ti napovedal, že Dano sa už chystá vyriešiť svoju dilemu? Ten dement sa vôbec nevie rozhýbať! Aj keď to má aj on určite poriadne ťažké, už by si v tom mohol upratať,“ rieši Dibáková problémy v Lipšicovom manželstve v jednej z uniknutých esemesiek Grendelovi. Lipšicova manželka Beáta priznala, že v ich partnerskom živote prišli aj krušné chvíle. Uniknuté esemesky, ktoré naznačujú Lipšicovu neveru, komentovala naozaj veľavravne: „Sila každého vzťahu sa každý deň ukazuje v tom, že zvláda to dobré aj to zlé.“

 
Autor: vr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
FOTO Lipšicova osudová milenka? Expolitika doháňa minulosť: Aha, ako do seba všetko zapadá!
vr