Richard Sulík žúruje kvôli občanom: Bujará oslava v Banskej Bystrici

04. októbra 2016, 11:00
Tip redakcii

Poriadne sa odviazal! V piatok večer sa konalo slávnostné otvorenie kancelárie poslanca Európskeho parlamentu Richarda Sulíka (SaS). Hneď po slávnosti sa europoslanec presunul do známeho banskobystrického podniku, kde to roztočil. Dôvod vás prekvapí.

Europoslanec Richard Sulík.

Europoslanec Richard Sulík.

Autor: Martin Domok

Predseda strany Sloboda a Solidarita si odkrútil slávnostné otvorenie kancelárie, ktoré sa začalo o 18.00  hod. a na ktorom nechýbali poslanci Národnej rady SR zo strany SaS a taktiež regionálni zástupcovia strany v Banskej Bystrici, a ponáhľal sa užiť si neformálnu zábavu v pohodlných rifliach a pruhovanej polokošeli.


Predseda SaS vraj chodí na žúry kvôli stretnutiam s voličmi.

Foto: archív

„Celá partia sme šli ešte do podniku,“ potvrdzuje a dodáva, že takéto akcie sú aj kvôli stretnutiam s občanmi. „Jeden z hlavných dôvodov, že chodíme takto po podnikoch, je, že nás vždy niekto osloví. Je to pre nás forma, ako byť v kontakte s našimi voličmi. Naši voliči sú mladí a radi sa občas chodia zabaviť,“ hovorí politik, ktorý si vie tiež vyhodiť z kopýtka.


Sulíkova kancelária sa nachádza priamo v centre Bystrice.

Foto: archív

Na pitie si Sulík doprial z ponuky miešaných nápojov. „Mojito mám rád,“ povedal politik. Neodpustil si ani spoločné fotografie s dievčinami. Na jednej z nich politik značne červenší v tvári, či už od tepla, alebo drinkov, radostne pózuje s úsmevom od ucha k uchu. Mladá žena však fotografii so Sulíkom zjavne nebola až taká naklonená. Keďže si skryla tvár v Sulíkovom objatí.


Predstavitelia SaS prichádzajú na otvorenie kancelárie.

Foto: Matej Jankovič

Ten však celú akciu zhodnotil pozitívne, aj keď priznal, že s kolegami sa až tak dlho nezdržali. „Dlho sme neboli, asi do polnoci alebo do jednej,“ dodáva. Banská Bystrica je pre europoslanca obľúbeným rajónom zábavy. Viackrát ho bolo možné stretnúť aj vo vychýrenom diskotékovom podniku, kde sa nebráni ani tancu.

 
Autor: pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Richard Sulík žúruje kvôli občanom: Bujará oslava v Banskej Bystrici
pop