Veštica prehovorila: Z tohto šéfa Obyčajných ľudí Matoviča zamrazí!

05. októbra 2016, 08:00
Tip redakcii

Na slovenskej politickej scéne to neutícha. Problémy opozície strieda zemetrasenie v najsilnejšej koaličnej strane Smer. Ako vníma blízku budúcnosť v politike veštica?

Predseda strany OĽaNO-NOVA Igor Matovič. Po chybe ohľadom neprerušenia živnosti súčasne s vykonávaním poslaneckého mandátu môže prísť o poslanecké kreslo.

Predseda strany OĽaNO-NOVA Igor Matovič. Po chybe ohľadom neprerušenia živnosti súčasne s vykonávaním poslaneckého mandátu môže prísť o poslanecké kreslo.

Autor: Tony Štefunko

Veštica Daniela Paculíková predpovedá náročné obdobie pre súčasných politikov. Trpkú predpoveď má pre koalíciu aj pre opozíciu.

Premiér Robert Fico netuší, čo ho čaká

Podľa Paculíkovej strana Smer už dávno nie je suverénom. „Doteraz neviditeľní a verní členovia začínajú mať dosť neustáleho poúčania, čo majú robiť, čo hovoriť a ako hlasovať,“ tvrdí veštica, ktorá vníma, že kauza Bašternák-Kaliňák je nestráviteľným sústom pre drvivú väčšinu členov, ale aj sympatizantov Smeru. „Premiér Fico tiež už nemá svoju blahosklonnú istotu. To ešte netuší, aký prepad preferencií jeho stranu čaká,“ predpovedá nepriaznivý vývoj. Je to podľa nej aj dôsledok toho, že je vo vládnej koalícii so stranou SNS a Most-Híd. „Sympatizanti Most-Híd už dávno Bugárovi odpustili, že šiel do vlády s Ficom,“ povedala.

Veštica Daniela Paculíková.
Zdroj: Facebook

Opozícia sa do konca roka stmelí. Čo bude s Matovičom?

Opozícia je podľa veštice momentálne úplne mimo. „Richard Sulík, hádam ani sám nevie, prečo robí to, čo robí,“ tvrdí a ihneď dodáva, aká budúcnosť čaká ďalšiu výraznú osobu z opozičných radov. „Igor Matovič bude takmer s určitosťou zbavený mandátu,“ vyhlásila veštica. Po týchto udalostiach však má v opozícii nastať prekvapujúci moment. „Do konca roka sa však prekvapivo opozícia stmelí a z úzadia vystúpia nové osobnosti,“ predpovedá a dodáva, že zrejme vznikne aj nová pravicovo orientovaná strana.

Čakajú nás prekvapenia

„Slovenská politická scéna sa otriasa v základoch, tento trend bude pokračovať a ku koncu roka nás čakajú ohromujúce prekvapenia. Momentálne hrá prím naše predsedníctvo a voľby generálneho tajomníka OSN, ale vo vnútri to vrie,“ opisuje situáciu veštica.

Viac informácii nájdete na www.vesti.sk

Veríte, že Igor Matovič príde o poslanecký mandát?

Áno
74%
 
NIe
26%
 
Celkový počet hlasujúcich: 2541

 
Autor: pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Veštica prehovorila: Z tohto šéfa Obyčajných ľudí Matoviča zamrazí!
pop