VIDEO Viskupič prepadol kávičkujúceho Bašternáka. Dal mu darček, na ktorý dlho nezabudne!

13. októbra 2016, 10:30
Tip redakcii

V jednom z bratislavských nákupných centier sa včera udiala kuriózna situácia. Podnikateľ Ladislav Bašternák, ktorému sa v tomto roku podarilo neslávne presláviť na celom Slovensku vďaka údajným podvodom s vratkami DPH, si vyšiel na kávičku. To však ešte netušil, čo ho čaká!

Bašternák dostal netradičný darček.

Bašternák dostal netradičný darček.

Autor: Emil Vaško

Ladislav Bašternák si bol s dvoma spoločníkmi príjemné posedieť v jednom z podnikov v nákupnom centre. Tam ho však zbadal opozičný poslanec Jozef Viskupič (OĽaNO-NOVA).

„Včera si Bašternáčik kávičkoval pri Národnom divadle v Bratislave. Tak som mu espresso osladil tričkom a poslal ho z kaviarne na prechádzku po kanáloch,“ opísal stretnutie s podnikateľom na sociálnej sieti.

Ako poslanec uviedol pre Plus JEDEN DEŇ, toto stretnutie nebolo náhodné, dostali totiž tip. „Ja som bol nablízku a tričká nosím so sebou v aute, tak som sa tam vybehol pozrieť,“ uviedol.

„Prišiel som k nemu, pozdravil som a opýtal som sa ho, či je Bašternák,“ povedal poslanec. „On mi povedal, že áno a tak som mu dal 2 tričká s nápisom Fico chráni zlodejov,“ pokračoval. „Povedal som mu nech sa odtiaľto láskavo zdvihne. Nech nerobí hanbu a či mu nie je trápne a nech odíde do kanálov,“ hovorí Viskupič.

„On sa tak čudne pozrel a potom mu asi niekto od iného stola niečo aj povedal. Bašternák sa teda do 2-3 minút zdvihol a odišiel,“ dodal. Bašternák mal tak naponáhlo, že pri stole nechal sedieť svojich spoločníkov. To či si dar zobral so sebou si už Viskupič nevšimol.

Podnikateľ Ladislav Bašternák je podozrivý z daňového podvodu. Jeho firma kúpila v komplexe Bonaparte sedem bytov za 12 miliónov eur, za čo si následne uplatnil od štátu dvojmiliónovú vratku DPH. Vyplatili mu ju napriek podozreniam, že bola nezákonná.

V luxusnom sídle má byt aj premiér Robert Fico, ktorý čelil v parlamente dvom neúspešným pokusom o odvolávanie.

 
Autor: pop,vr,hel 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
VIDEO Viskupič prepadol kávičkujúceho Bašternáka. Dal mu darček, na ktorý dlho nezabudne!
pop
vr
hel