FOTO Andrej Danko sa ukázal na premiére filmu. Takto si užíval so svojou spoločníčkou

11. januára 2017, 18:00
Tip redakcii

Povinnosti vystriedala zábava. Zdá sa, že návšteva kina nie je cudzia ani šéfovi parlamentu Andrejovi Dankovi. Ten sa tentokrát vybral na romantickú komédiu. Jeho spoločníčka po jeho boku žiarila.

Andrej Danko sa ukázal na premiére filmu Všetko alebo nič.

Andrej Danko sa ukázal na premiére filmu Všetko alebo nič.

Autor: Matej Kalina

Prevetral si hlavu aj mladú priateľku. Šéf parlamentu Andrej Danko nechal počas včerajšieho večera politiku politikou a rozhodol sa vyraziť si do spoločnosti. Lákadlom sa pre neho stala filmová novinka Všetko alebo nič, ktorá vznikla na základe rovnomennej knihy Evy „Evity“ Urbaníkovej.

„Osobne ma vždy veľmi teší úspech našich slovenských hercov a slovenského filmu, najmä keď majú šancu presadiť sa v zahraničí,“ prezradil predseda Národnej rady. Ten si očividne nielen film, ale aj celý večer poriadne užíval. A niet sa čo čudovať. Spoločnosť mu totižto robila mladá priateľka, redaktorka Simona Frantová.

Na prvý pohľad šťastný pár rozdával úsmevy na každú stranu. Danko, ktorý tentokrát vymenil oblek za ležérnejšie pôsobiace rifle a sveter sa od svojej spoločníčky nepohol ani na krok. Zdá sa, že šéf parlamentu v príjemnej atmosfére večera na chvíľu pustil z hlavy aj myšlienky o politike. 

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus