Beňovej prvý veľký krok po rozvode. Toto nech si Fedor nechá pre inú!

28. augusta 2017, 06:00
Tip redakcii

Toto si nechaj pre inú! Europoslankyňa Monika Beňová (49) rozhodne vie, čo už viac neznesie po rozvode ako spomienku na bývalého manžela Fedora Flašíka (59). 

Autor: instagram M.B.

Každá žena po skončení manželstva napočíta množstvo vecí, ktoré s chuťou prenechá budúcej partnerke svojho exmanžela. Inak to nie je ani v prípade Beňovej, ktorá sa pred pár mesiacmi rozviedla. Viac ako desaťročné manželstvo definitívne krachlo v apríli tohto roku. Ťahanice o majetky sa nekonali, všetko prebehlo pokojne a politička začala konečne odznova.

Aktívne športuje, na sociálne siete neustále pridáva fotky najrozličnejších jedál, ostrihala sa. Šepká sa, že za tým môže byť aj mladý právnik, ktorý s europoslankyňou trávi veľa času.

Teraz sa rozhodla zbaviť aj toho, čo by ju s bývalým partnerom spájalo aj na papieri! Odobrala si totiž priezvisko "Flašíková". "Meno som si zmenila už pred nejakým časom. Myslím, že ak manželia nemajú dieťa a rozhodnú sa ísť každý svojou cestou, nie je dôvod, aby si žena nechala mužove priezvisko," opisuje svoje rozhodnutie Beňová. Sú však aj ďalšie dôvody, pre ktoré tak urobila: "Priezvisko Flašíková si ponechala Feďova prvá žena, s ktorou majú deti, čo úplne chápem, lebo ja som si nechala priezvisko Beňová kvôli synovi tiež." V myšlienkach zablúdila aj do budúcnosti: "Navyše, ak by sa rozhodol opäť oženiť, pani Flašíková by bola aj jeho ďalšia pani a to už by mohol byť chaos." 

 
Autor: bam 
 
Aplikácie 7 plus