Beňovej reakcia na honosný Ples v opere: Takýto odkaz poslala neprajníkom!

08. januára 2017, 08:56
Tip redakcii

Napriek tomu, že europoslankyňa Monika Beňová sa tohtoročného Plesu v opere nezúčastnila, situáciu okolo neho okomentovala aspoň prostredníctvom sociálnej siete.

Beňová na svojom Facebookovom profile Ples v opere obhajovala.

Beňová na svojom Facebookovom profile Ples v opere obhajovala.

Autor: facebook

Kvôli rozvodu prežíva Monika Flašíková-Beňová momentálne ťažké obdobie, ktoré sa rozhodla vylepšiť si čiastočne aspoň odchodom do teplých krajín. 

Na Plese v opere sa preto, tak isto ako posledných pár rokov, nezúčastnila. Nenávistné komentáre ľudí venované tomuto podujatiu na internetových diskusiách ju však pekne nahnevali.

"Nemôžem pochopiť, aké preexponované nenávistné reakcie dokáže aj po rokoch na sociálnych sieťach a diskusných fórách vyvolať!"

Nerozumie prečo ľudia nevedia pochopiť, že ples nie je financovaný zo štátneho rozpočtu, ale zo súkromných zdrojov. Navyše, lístky na ples sa kupujú za nemalé peniaze a vyzbierané zdroje sú čiastočne venované charite. 

"Tak prečo preboha toľko nenávisti???" pýta sa Beňová. "Veď si urobte radšej príjemný večer, trebárs aj s knihou alebo s dobrým filmom..." odkazuje na záver svojho statusu závistlivým ľudom Monika.

 
Autor: nm 
 
Aplikácie 7 plus