Bugár s Matovičom sa nechutne pohádali: Neuveríte, kvôli čomu si skočili do vlasov!

15. februára 2017, 15:37
Tip redakcii

Odvolávanie premiéra Fica prinieslo do celej situácie nový rozmer. Poslanci Béla Bugár (Most-Híd) a Igor Matovič (OĽaNO-NOVA) sa pochytili kvôli vulgarizmom. Kto hovorí v celom prípade pravdu?

Autor: archív

Šéf národniarov Andrej Danko včera obvinil Matoviča z toho, že mal Bugárovi vulgárne nadávať. Malo sa tak stať počas toho, ako šiel Bugár upozorniť saskárku Janu Cigánikovú ohľadne jedného návrhu. Vtedy na neho Matovič údajne slovne zaútočil. Bugár prirovnal Matovičov slovník “k niekomu po niekoľkých litroch vína“.

Poslanec Matovič sa však bráni. Tvrdí, že vulgárne slovo nikdy nepoužil a verejne vyzval kohokoľvek, kto má nahrávku, na ktorej nadáva, aby ju zverejnil. Zároveň uviedol, že to bol práve Bugár, ktorý sa mal vulgárne vyjadrovať v prítomnosti jeho poslankyne Veroniky Remišovej.

“Béla Bugár priamo ako predsedajúci schôdze povedal našej Veronike Remišovej, ktorá za ním slušne prišla s úplne normálnou otázkou: “Ku..., buď už konečne ticho!“. Následne to Veronike prišlo tak ľúto, že sa rozplakala a odišla na náš klub,“ napísal Matovič na svojom Facebooku.

Ktorý z politikov bol podľa vás vulgárny?

Celkový počet hlasujúcich: 1302

 
Autor: vr 
 
Aplikácie 7 plus