Chcete sa zdokonaliť v cudzom jazyku? Jednou z možností je aj letná jazyková škola

24. mája 2016, 15:57
Tip redakcii

Ovládať jeden cudzí jazyk je v dnešnej dobe úplná samozrejmosť. Hovoriť anglicky, nemecky či francúzsky, zvyšuje cenu na pracovnom trhu a otvára brány k novému zamestnaniu. Jednou z možností, ako sa cudziu reč naučiť alebo zdokonaliť, je aj absolvovať letné jazykové školy.

Jednou z možností ako sa naučiť cudzí jazyk je navštevovať letné jazykové školy.

Jednou z možností ako sa naučiť cudzí jazyk je navštevovať letné jazykové školy.

Autor: ilustračná, pixabay.com

Ideálnou možnosťou je v tomto prípade štúdium v zahraničí. Spojíte tak príjemné s užitočným. „Pre letné jazykové pobyty je tak najvyšší čas na to začať myslieť práve teraz, pretože kapacity jednotlivých škôl sa začínajú zapĺňať,“ upresňuje Riaditeľka jazykových pobytov STUDENT AGENCY Naďa Málková.

Ponuka je pestrá a takéto pobyty sú určené nielen pre dospelých, ale aj pre mládež. Absolvovať ich môžu tiež rodiny s deťmi, vysokoškoláci alebo aj seniory. "Máme kurzy všeobecné, intenzívne, odborné so zameraním na obchod, jazykové kurzy so špeciálnym zameraním - napríklad jazyk a móda, pre mládež aj so športom, okrem toho aj výučbu spojenú s futbalovým tréningom alebo tenisom, jazykové kurzy s prípravou na medzinárodné certifikáty alebo jazykový kurz, kde klient býva priamo v rodine učiteľa,“ približuje Riaditeľka Medzinárodnej jazykovej agentúry Kristína Kontšeková.

My sme pre vás urobili prehľad letných jazykových škôl aj s cenami.

 
Autor: Pluska.sk 
 
Aplikácie 7 plus