Fľaška Coly na Úrad vlády! Odpočíval chorý Fico skutočne doma?

12. augusta 2017, 11:00
Tip redakcii

Včerajšiu koaličnú radu premiér Robert Fico náhle zrušil pre zdravotné ťažkosti. V okolí Úradu vlády SR však bolo poriadne rušno. 

Cola je Ficovou srdcovkou.

Cola je Ficovou srdcovkou.

Autor: archív

Chorý Robert Fico sa po neočakávanej zmene plánov včera z Úradu vlády tak skoro nevytratil. Dodávka, na ktorej tam premiéra priviezli, totiž pred budovou stála až do neskorých popoludňajších hodín. A šéfovi vlády sa o komfort iste dobre postarali.

Jedného z ochrankárov sa nám podarilo zachytiť, ako na Úrad vlády priniesol fľašku coly. Je verejne známe, že tú mimoriadne obľubuje aj premiér a podáva ju aj na straníckych akciách. Známa je fotografia z volebnej noci v roku 2012, kedy držal Fico v rukách fľašu coly a tešil sa z jednoznačného víťazstva.

Keďže bol premiér chorý a vraj nemal byť ani v práci, jeho podriadení mali voľnejší režim. Riaditeľa Ficovej kancelárie sme pristihli ako opúšťa brány Úradu vlády už krátko po obede. Roman Šipoš nasadol do svojho auta a odfrčal domov do bytového komplexu Bonaparte, kde si od kontroverzného podnikateľa Ladislava Bašternáka prenajíma bývanie aj samotný premiér. 

Prečítajte si aj:

 
Autor: dopo 
 
Aplikácie 7 plus