Erotické foto smeráčky Zmajkovičovej: Nadchla všetkých až na psychológa

12. mája 2016, 06:00
Tip redakcii

Smeráčka Renáta Zmajkovičová (54) sa vrhla na duchovno, pasovala samu seba za veľvyslankyňu mieru a najnovšie pritvrdzuje aj na svojom profile na sociálnej sieti. Odhodila zábrany, zaodela sa do plachty a lajky od faceboo- kových priateľov sa jej hrnuli. Psychológ však raz-dva odhalil, o čo ide političke v prvom rade.

Prečo poslankyňa púta pozornosť?

Prečo poslankyňa púta pozornosť?

Autor: PLUS 7 DNÍ/Emil Vaško

Neprejde deň, aby bývalá poslankyňa nepridala na svoj profil dráždivú fotografiu. Vyfintená, zasnená, v župane... Tak sa Zmajkovičová posledné týždne prezentuje. Najnovšie však potešila hlavne mužskú časť svojich facebookových priateľov. Nahé telo si opásala do bielej plachty a neváhala sa cvaknúť mobilom ani pred vstupom do sauny. A s fotkou hneď šup na internet.


Zmajkovičová pózovala fotografom len v župane.

Foto: Facebook

Lichôtky nedali na seba dlho čakať. „Krásna, úžasná krásavica a kočička, woow,“ reagovali jej priatelia Jacob, Ladislav či Jarmil. O čo jej ide? Psychológ v tom má jasno. „Ak je takáto fotka pre širokú verejnosť, je to prehnaný exhibicionizmus. Ak je to určené pre priateľov, môžeme v tom vidieť signál a snahu o nadviazanie vzťahu. Snahu upútať niečiu pozornosť. Na fotke je signál. Signál som sama a môžete mať o mňa záujem.“


Zabalená v plachte si stihla urobiť foto aj cestou do sauny.

Foto: Facebook


Smeráčka sa už vlani predviedla hore bez.

Foto: Facebook

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/ pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Erotické foto smeráčky Zmajkovičovej: Nadchla všetkých až na psychológa
Plus JEDEN DEŇ/ pop