Tento muž mal v Kajínkovom prípade dôležitú rolu, teraz je mŕtvy. Zavraždili ho?

19. júna 2017, 18:00
Tip redakcii

Na mieste činu bol prvý, teraz je mŕtvy. Dlhoročný policajt, ktorý mal službu 30. mája 1993 a ako prvý dorazil na miesto streľby, kde mal najznámejší český väzeň Jiří Kajínek zatreliť dvoch mužov a tretieho zraniť mal spáchať samovraždu. Jeho exmanželka českému Blesku povedala, že tomu neverí.

Kajínek sa dostal z väzenie iba nedávno. omilostil ho prezident Miloš Zeman.

Kajínek sa dostal z väzenie iba nedávno. omilostil ho prezident Miloš Zeman.

Autor: blesk.cz

Bol to práve Jan Felcman (✝52), kto prišiel na miesto streľby len tri minúty po jej ohlásení, zavolal záchranku aj výjazdovku, vyspovedal svedkov, ktorí za ním na mieste činu prišli a následne o všetkom spísal záznam. Ten sa neskôr záhadne stratil. Až do roku 1997 bol policajtom na obvodnom oddelení Plzeň-Bory. V januári tohto roku, teda len niekoľko mesiacov pred prepustením Kajínka z väzenia, ho však našli zastreleného vo vlastnom byte.

Omilostený vrah Kajínek: Na slobode je len pár dní a už má prácu

Bude svadba? Masový vrah Kajínek si užíva slobodu s touto ženou!

Kajínek nemusí byť výnimka. Vrahovia sa môžu na slobodu dostať aj u nás

Jeho exmanželka Jarmila (63) verzii o samovražde neverí. „Nikdy neuverím, že by si vzal život. Na to bol veľký optimista,“ tvrdí. „A potom, mal novú partnerku a s ňou 17-mesačnú dcérku, plánoval budúcnosť. Samovražda je nezmysel, niekto ho zabil,“ dodala. Ako hovorí, napriek rozvodu si boli blízki a často sa navštevovali. Telefonicky spolu hovorili aj v osudný večer.

Prekvapený Kajínek: Takto vyzerala spoločnosť, keď omilostený vrah vstupoval za brány väznice pred 23 rokmi

„Populárny“ vrah na slobode: Kajínek je vonku len pár hodín a už inšpiruje módnym výstrelkom

Z vraha Kajínka bude celebrita: Črtá sa mu rola v novom filme!

„Vždy som tam počula hrať televíziu, tá bola pustená nonstop, a ozývala sa aj jeho dcérka. Teraz nič,“ spomína na čudné okolnosti. Myslí si, že jej exmanžela niekto zavraždil. Felcmana našla zastreleného jeho nová partnerka.

Posledné roky mal mať dlhy a o peniaze mal s obchodnou partnerkou neúmyselne obrať aj niekoľko investorov. „Variant o tom, že na mieste jeho skonu bola ďalšia osoba, sme ešte tak úplne neopustili,“ povedal štátny zástupca JUDr. Libor Řeřich, ktorý dozoruje policajné vyšetrovanie. 

Ako pán buran spravil z Kajínka módnu ikonu a ako Fico určiteee porieši Remetu

Kajínek prežíva za mrežami posledné hodiny

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus