Fico v Modrom z neba lámal rekordy: Ako prežiť z mála neprezradil

04. apríla 2013, 12:54
Tip redakcii

Robert Fico priťahuje nielen voličov, ale najnovšie aj televíznych divákov. Reláciu Modré z neba v ktorej sa stretol v ťažkou chorou Jankou z Košíc si pozrelo takmer milión divákov.

Robert Fico prišiel do relácie Modré z neba na podnet chorej Janky.

Robert Fico prišiel do relácie Modré z neba na podnet chorej Janky.

Autor: MATEJ JANKOVIČ/Plus JEDEN DEŇ

V relácii televízie Markíza Modré z neba sa v stredu objavil aj premiér Robert Fico. Zareagoval na výzvu Janky z Košíc, ktorá sa trápi sama s dvomi deťmi a navyše je chorá na rakovinu. Musí vyžiť z naozaj malej sumy.

V tejto svojej situácii preto vyzvala premiéra Roberta Fica na stretnutie. „Nech mi ukáže vzorec ako mám vyžiť z tých 150 eur," povedala v jednej z predošlých relácií.

Fico sa nakoniec s Jankou naozaj stretol. „Jej prípad ma opäť vtiahol do reálneho života," poznamenal v relácii. Janke a rodine pomohol finančným darom, ktorého výška ostala zatiaľ utajená. Okrem toho daroval jej mladšiemu synovi aj futbalové dresy aj lopty, staršiemu synovi zase zdravotnícke vybavenie, keďže sa chce v budúcnosti vzdelávať práve v tomto odbore.

Hoci premiér niekoľkokrát pripomenul, že vie, z akej trochy musia niektorí Slováci vyžiť, návod, ako sa to vôbec dá, však už neporadil.

Televízia Markíza bola so sledovanosťou spokojná. "Modré z neba si pozrelo až 900-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je najlepší výsledok relácie od 24. decembra 2012. Konkurenčný premiérový seriál výrazne zaostal," oznámila spokojná televízia v tlačovej správe.

Program s Ficom a Rozborilom sledovalo 36 percent divákov, ktorý sedeli v tom čase pred obrazovkami.

Čo si myslíte o vystúpení Roberta Fica v relácii Modré z neba? Napíšte nám svoj názor!

Formulár otázok a odpovedí

 

Hela 07.04.2013 17:48
Je mi ľúto, že sa pani Jana predsa len na ten recept vyžitia pána Fica nespýtala. Ja tiež bojujem s rakovinou, môj manžel trpí demeciou, po mozg. príhode, dcéra je postihnutá , má DMO. Manželov dôchodok skoro celý odchádza do Dss, kde je umiestnený manžel,Ja s mojou dcérou mám 500 euro na mesiac. po zaplatení poplatkov za plyn elektinu vodu nám toho veľa nezostáva. treba platiť lieky, bez ktorých nemôžeme byť, telefon.Aby toho nebolo málo mám urobenú stomiu. to zase pochopí len stomik čo to znamená. Tak ten recept na prežitie by som veľmi rada vedela..............
 
Hela 07.04.2013 15:54
Premier R. Fico reagoval správne na výzvu . V relácii bol obviňovaný práve on. Nesúhlasím s konšpiračnými teóriami, ktoré zavádzajú a míňajú cieľ. Vôbec neišlo o politickú propagandu, ale dokázal že je prístupný dialógu. Pani Janu chápem, je zúfalá a preto tie silácke reči. V čom ju nepochopím je to, že išla z ťažkou diagnózou k moru . Bolo to od nej veľmi nezodpovedné voči svojim deťom. Pobyt pri mori len urýchľuje priebeh tohto ochorenia, nepomáha mu. Na jednej strane robí všetko pre svoje deti a na druhej... je to na zamyslenie! Oveľa múdrejšie by bolo poslať deti k moru s doprovodom zdravého človeka. Mala som z toho pocit, že išlo predovšetkým o ňu samotnú. Takže pán Fico sa zachoval správne že reagoval. Veľa ľudí má silácke reči ale keď príde k veci, nedokážu ani ceknúť.
 
Štefan z Trenčína 07.04.2013 15:53
rozhodne to bola PR akcia pána Fica. Upútala ma Rozborilova otázka" A kokakolu by nemohol dostať ? " Pripomína mi to otázku, ktorú vyslovil pán hostiteľ v jednom konšpiračnom byte ale pred veľa, veľa rokmi a teraz sa k nej nechce vyjadrovať. Teraz čakám keď sa pán premiér postará i o zbytok sociálne odkázaných ľudí a "dúfam", že Markíza mu na to poskytne svoju najsledovanejšiu reláciu.
 
robo 07.04.2013 15:52
Fico nemohol urobiť nič iné. bol vyzvaný , tak sa zúčastnil. Akákoľvek iná jeho reakcia by bolo odporne ognorantská. Ale samozrejme na druhej strane to zavána propagáciou seba samého. takéto argument je však nepoužiteľný, lebo po danej výzve musel zareagovať. bola to vhodná reakcia a je dobré že ukázal že sociálne cíti. akákoľvek odmietavá reakcia by bola od neho chrapúnstvo.
 
dada 07.04.2013 15:51
Ani jeden politik neprejavil doteraz zaujem pomoct niekomu ,podla mna to bolo pekne gesto ale ta pani bola maximalne trapna a nevedela sa vobec chovat.
 
Eli 07.04.2013 15:51
aj moj muz je tazko chory,mame tri deti ,sme malda rodina a zijeme z necelych 500 eur,pisali sme aj NADACII SMERU asi pred rokom aj nieco ,dodnes po nas ani pes nestekol---to by predsa nevidelo cele Slovensko,ak by nam pomohli bez TV kamier............Fuj,hanba.....
 
Košičanka 07.04.2013 15:50
Žiaľ to, ako sa celá udalosť odohrala, divákovi len poskytla verný obraz toho, ako sa "veci riešia" u nás na Slovensku hocikde. Poď, vezmem ťa bokom, zalepím Ti oči aj ústa a Ty povieš, čo ja potrebujem. Takýto scenár sa denne odohráva na mnohých miestach a všetci to dobre vieme. Podľa mňa televízia Markíza nemala dovoliť účasť politika v takejto relácii. Ak pán Fico chcel nezištne pomôcť, mohol to pokojne urobiť aj mimo kamier. Určite by spoločne s Markízou nemuseli čeliť takejto ostrej kritike a zneužiť pritom situáciu úbohej rodiny, ktorá s tým nemá takmer nič spoločné.
 
Ing. Miloš Ihnát 07.04.2013 15:49
Čítam tu názor, že táto relácia sa len priživuje na chudobe . Ak si pozrieme Farmu, alebo Farmár hľadá ženu, tak je to neporovnateľné. Pomôže sa síce reálne málo ľuďom, ale predsa. Sú to financie vo všeobecnosti súkromné - televízie a nie verejné. Čo je dôležité, že pomôžu málo ľuďom, ale reálne pomôžu! Fico je politik, verejne činný, prijal pozvanie a zabezpečil sledovanosť. televízie. Nechcem sledovať Modré z neba? Prepnem napr.na hokej, náučný program...Alebo máme len 4 programové ponuky ako za dôb minulých? Ing. Miloš Ihnát
 
Maťa 07.04.2013 15:49
V Modrom z neba bolo už veľa smutných príbehov, pani Janka nemá sama smutný osud. Keby chcel pomôcť, už dávno pomáha iným - veď príbehov už bolo odvysielaných neúrekom, mal by si z čoho vyberať. Smutné, ako mu ľudia na túto empatiu skočili. A Vilo mu len nahral, keď tam robil divadlo, nech Janka prezradí, koľkože jej to ten Fico "za rohom" dal - to tam už byť nemuselo ozaj. Ak mám pomôcť, nemusím to ísť hneď vytrúbiť do vysoko sledovanej relácie - o čom Fico a jeho mediálni poradcovia dobre vedeli.. využil príležitosť - to je celé.
 
P K 07.04.2013 15:48
VYBORNE
 
Nájdených 69 záznamov, zobrazujem 1 až 10.[<<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 [>>>]

 
Autor: Pluska.sk/las 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Fico v Modrom z neba lámal rekordy: Ako prežiť z mála neprezradil
Pluska.sk/las