Ficove hulvátstva prebudili u Slovákov tvorivosť. Pustili sa do jeho sexi asistentky!

24. novembra 2016, 18:00
Tip redakcii

Kauza okolo údajného predražovania slovenského predsedníctva v Rade EÚ, ktorá sa začala len pred pár dňami, už stihla vzbudiť medzinárodnú pozornosť. Paradoxne zato vďačí premiérovi Robertovi Ficovi, ktorého tvrdé slová na adresu novinárov prevzali viaceré zahraničné médiá a vzbudili pozornosť i na sociálnych sieťach.

Pre premiérove výroky si ľudia strieľajú z Troškovej.

Pre premiérove výroky si ľudia strieľajú z Troškovej.

Autor: Archív

"Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky. A stojím si za týmto výrazom," uviedol predseda vlády na stredajšej tlačovej besede.

Novinárov obvinil, že bojujú s vládou a dennodenne klamú, aby uškodili slovenskému predsedníctvu.

Premiérove slová pobúrili napríklad aj slovenskú sekciu Asociácie európskych novinárov, ktorá od neho chce, aby sa ospravedlnil.

Niektorí ľudia, vrátane politikov, sa však naopak rozhodli urobiť si z Fica žarty a na sociálnych sieťach sa rozširujú ironické obrázky.

Mal by sa premiér za svoje vyjadrenia ospravedlniť?

Áno
73%
 
Nie
27%
 
Celkový počet hlasujúcich: 1656

Najčastejším terčom vtipkárov je jeho sexy asistentka Mária Trošková, ktorá pred rokmi nafotila pre pánsky magazín sériu eroticky ladených fotografií.

Okrem toho je populárne aj vyhľadávanie obrázkov prostredníctvom Googlu pomocou kľúčových slov „špinavé prostitútky“, keďže internetový gigant okamžite ponúkne asociáciu s premiérom.

Nechýba ani menší fór na účet šéfa parlamentu Andreja Danka, ktorý sa dlhodobo snaží, aby politici dodržiavali pravidlá slušného správania.

 
Autor: hel 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ficove hulvátstva prebudili u Slovákov tvorivosť. Pustili sa do jeho sexi asistentky!
hel