FOTO Poslankyňa Nicholsonová na premiére filmu Únos: Pozrite sa, čo mala na krku!

02. marca 2017, 14:19
Tip redakcii

Na včerajšej premiére filmu Únos sa okrem známych hercov objavili aj niektorí politici. Na slávnostnej udalosti nechýbala ani poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS).

Poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová

Poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová

Autor: facebook.com/lucia.nicholsonova

V bratislavskom obchodnom centre sa včera konalo premietanie politického trileru Únos. Režisérka v ňom spracovala doteraz tabuizovanú tému, ktorá sa týka únosu syna prvého prezidenta Michala Kováča. Film si nenechala ujsť ani známa politička Nicholsonová, ktorá na červenom koberci zabodovala štýlovým módnym doplnkom.

Podpredsedníčka Národnej rady si na premiéru filmu zvolila ležérnu bielu blúzku a čierne nohavice po členky. Čiernobiely outfit rozbila originálnou ozdobou na krku, ktorú jej pochválila aj odborníčka na módu. “Náhrdelník okolo krku s názvom "choker" je aktuálne veľmi trendy. Páči sa mi, že stavila na dizajnový žltý kúsok," zhodnotila jej výber stylistka Nina Murárová.

Stylistka pritom ocenila nielen samotnú šik vychytávku, ale outfit ako celok. "Zvyšok outfitu doladila takisto s citom. Jej oblečenie je jednoduché bez iných doplnkov, čím krásne vynikne práve originálny náhrdelník,“ dodala Murárová.

Páči sa vám Nicholsonovej módny doplnok?

áno
17%
 
nie
83%
 
Celkový počet hlasujúcich: 573

 
Autor: vr 
 
Aplikácie 7 plus