Gröhling už nie je osamelý! Má nového priateľa, neuveríte o koho ide!

13. augusta 2017, 07:00
Tip redakcii

Z opozičného poslanca Branislava Gröhlinga (43) nie je vlk samotár! Liberál dlho prežíval smutné chvíle, nemal sa totiž s kým deliť o svoj čas. No teraz sa jeho život úplne zmenil! 

Autor: archív

Svoj obľúbený nápoj si liberál už konečne užíva v spoločnosti. A nie hocijakej! Jeho nový kamarát je totiž poriadne zazobaný! " Už nechodím na kávu sám, mám kamoša, holuba (Jozefa), " pochválil sa nadšený SaSkár na sociálnej sieti svojim virtuálnym priateľom. Stihol si s ním vytvoriť už aj ranný rituál.

Dráma v našom parlamente! Poslanec sa musel takto chrániť

Poliačik zažil po prebudení šok. Na tento pohľad nezabudne!

"Čaká ma vždy ráno (stále ten istý, má poranenú nohu), spolu sa najeme (nosím mu krekry), ja mu rozprávam o koaličnej rade (podľa toho ako sa tvári, je mu to dosť jedno), on stále iba zobe. Hmm, hmm..." pochválil sa politik s novou tradíciou, ktorú prežíva každý deň.

Veľké kontroly u práceneschopných: Tisíce Slovákov prišli o maródku, ďalší dostali pokuty!

Takto to ďalej nejde! Opozícia zvažuje razantný krok

Výber jeho najnovšieho spoločníka mnohí zobrali s úsmevom: "Brani, máte skvelého parťáka. Už ho len zobrať do parlamentu," pochválil ho jeden z diskutujúcich. Inému neušla narážka na politiku: "To je asi nejaká asociácia, vy o koaličnej rade a holub zobe a zobe." 

Fľaška Coly na Úrad vlády! Odpočíval chorý Fico skutočne doma?

Takéto sexi telo ukrýva naša poslankyňa. Pri mori sa poriadne vyšantila!

Branislav Gröhling  sa v minulosti preslávil ako celebritný kaderník, aj keď sa remeslu nikdy nevenoval. Podieľal sa tiež na reláciách Nevesta pre milionára alebo Miss. Na začiatku svojej kariéry ponúkal rôznym médiám obľúbený formát zmenárne celkovej vizáže. Je spoluvlastníkom salónov krásy a od roku 2016 pôsobí ako poslanec za stranu SaS. 

 
Autor: bam 
 
Aplikácie 7 plus