Harabin sa poriadne obul do Fica: Neuveríte, čo mu odkázal!

23. augusta 2017, 16:00
Tip redakcii

Premiér Robert Fico (52) zažíva divoké obdobie. Ešte sa nevyriešila koaličná kríza a už sa do neho obúva aj bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabin (60). Obviňuje ho zo zrady národnej zvrchovanosti! 

Autor: TASR

Na sociálnej sieti zverejnil informácie o tom, že predseda vlády chce spraviť zo Slovenska nemecký protektorát: "Nie je to náhodou Anšlus? To si nedovolil ani Hitler," píše rozhorčený Harabin. 

Celý problém tkvie v dokumente nazvanom Mníchovská dohoda 2016. Údajne má isť o niekoľkostranový dokument, ktorý sa má zaoberať vytvorením Európskeho super štátu. Všetko vyznieva ako veľká konšpiračná teória, ktorá má nahnať strach. K celej veci sa Úrad vlády odmietol vyjadriť.

Sulíkovci sa opäť pustili do Plavčana. Za toto by sa mal hanbiť!

Nie je tajomstvom, že Harabin vo voľnom čase píše pre časopis Zem a Vek a často vystupuje aj v ďalšom "alternatívnom"médiu Slobodný vysielač.

FOTO Najhoršie momentky politikov. Takto by sa vidieť nechceli! 

Pán Pellegrini, takto sa chodí na turistiku? Rady ste si mali pýtať od Žigu!

 Plavčan ostane vo funkcii. Je za tým prehlbujúca sa koaličná kríza?

 Ficove gesto uspokojilo Danka. Schyľuje sa na lepšie časy? 

 

Realizovanie sa sudcu v médiách je kontroverznou záležitosťou: „Je poľutovaniahodné, ak sa sudca Najvyššieho súdu namiesto odbornej práce a riadnej publikačnej činnosti v relevantných odborných periodikách venuje prispievaniu do obdobných tlačovín,“ vyjadrila sa predsedníčka Súdnej rady Jana Bajánková.

 
Autor: bam 
 
Aplikácie 7 plus