Matovič Bugára odrovnal jediným vyjadrením: Na Facebooku sa mu „lajky“ len tak sypali!

22. apríla 2016, 11:47
Tip redakcii

Takmer z nich boli politickí partneri, no dnes si nevedia prísť na meno. Béla Bugár a Igor Matovič sa nepohodli pri otázke budúcej vlády: Most-Híd súhlasil s koalíciou s Ficom a to šéf Obyčajných zjavne nevie stráviť. Najnovšie Bugár vyhlásil, že s Matovičom končí – a reakcia lídra OĽaNO na seba nenechala dlho čakať.

Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič

Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič

Autor: TASR

Béla Bugár je presvedčený, že Matovič a Lipšic sú horší než extrémisti, pretože šíria nenávisť a zlobu.

„Preto som sa rozhodol, že s Matovičom končím. Aj keď príde s najlepším nápadom, u mňa skončil. V ničom sa nelíši od nacionalistov ani extrémistov, je možno ešte nebezpečnejší, lebo je aj predstaviteľom konšpiračných teórií,“ informovali sme vás v článku o Bugárovom pálení mostov.

On so mnou končí? Veď som s ním ani nezačal

Igor Matovič sa na tvrdé slová predsedu Mostu rozhodol reagovať pred svojimi fanúšikmi. Na Facebooku uverejnil status, ktorý pobavil – súdiac podľa reakcií – stovky Slovákov.

Myslíte si, že to Igor Matovič so svojimi vyjadreniami už preháňa?

Áno
56%
 
Nie
44%
 
Celkový počet hlasujúcich: 4373

Proti Bugárovi nemám nič, tvrdí Matovič. Hrýzť ale bude aj naďalej

"Vyčítal som vám politické prešľapy a budem to robiť naďalej. Úlohou opozície je kontrolovať vládnu moc,“ mieni Obyčajný.

„Budem vás rovnako hrýzť, ako som hrýzol Roberta Fica. Môžete hovoriť, že ste so mnou skončili. Vy nie ste nepopísaný list, vy máte za sebou 27-ročný pobyt v politike. Za tých 27 rokov ste neboli schopný zobrať zodpovednosť a ísť do vlády. Boli ste v parlamente, lebo je pohodlné usmievať sa do kamery a nič reálne výkonné nerobiť a nezobrať zodpovednosť," povedal šéf OĽaNO.

 
Autor: Pluska.sk/mar 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Matovič Bugára odrovnal jediným vyjadrením: Na Facebooku sa mu „lajky“ len tak sypali!
Pluska.sk/mar