Matovič opäť provokoval Danka. Toto si na neho pripravil

18. januára 2017, 16:52
Tip redakcii

Pokračuje v začatom. Zdá sa, že Igor Matovič sa používania vizuálnych pomôcok nemieni vzdať. Najnovšie sa s nimi ukázal na tlačovej besede šéfa parlamentu Andreja Danka.

Igor Matovič si pre šéfa parlamentu pripravil nepríjemné prekvapenie.

Igor Matovič si pre šéfa parlamentu pripravil nepríjemné prekvapenie.

Autor: archív

Stále si nedá pokoja. Zdá sa, že opozičný poslanec Igor Matovič neuberá na svojich aktivitách ani po Novom roku. Tentokrát sa vyzbrojený transparentmi objavil na tlačovej besede predsedu parlamentu Andreja Danka, ktorý na nej vyjadril pohoršenie nad rozhodnutím Úradu pre reguláciu sieťových odvetví, ktorým sa mali v roku 2017 zvýšiť fixné poplatky pri distribúcii elektriny a plynu v prospech dvoch spoločností.

„Prišiel som podporiť Danka na tlačovku,“ okomentoval svoj počin Matovič. Ten držal počas reči šéfa parlamentu vizuálne pomôcky tak, aby ich bolo čo najlepšie vidieť.

V jeho prípade to pritom nebolo prvýkrát, čo takýmto spôsobom nečakane prepadol Danka na jeho vlastnej tlačovke. S podobným kúskom sa ukázal ešte v novembri, keď šéfovi parlamentu prišiel „spestriť“ tlačový brífing, ktorý zvolal spoločne s Bélom Bugárom po návšteve generálneho prokurátora Jaroslava Čižnára. Vtedy sa tam Igor Matovič zjavil s vyobrazením starých bilbordov strany SNS, čo očividne ani Danka ani Bugára nepotešilo.

Matovič to s podobnou taktikou skúsil aj teraz. „V momente, keď ochrankách zbadal, že mám v ruke „vizuálne pomôcky“ chcel ma zrazu vyhodiť z tlačovky, na ktorú ma predtým pustil. Keď Danko zbadal v priamom prenose nad kamerami to, čo spôsobil svojou hlúposťou, skoro ho rozdrapilo,“ chválil sa Matovič. Šéf parlamentu sa k počinom opozičného poslanca vyjadrovať nechce.
 

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Matovič opäť provokoval Danka. Toto si na neho pripravil
vek