Nová posila u Kotlebu: Útočníka Medveckého nahradil tento výkvet!

11. marca 2016, 15:00
Tip redakcii

Zdá sa, že v Kotlebovej strane nedokáže vzbudiť záujem verejnosti len málokto. Za poslanca ĽSNS Andreja Medveckého, ktorý sa vzdal mandátu kvôli žalobe za napadnutie, si Kotleba už stihol nájsť náhradu. K slovu sa dostal len 22-ročný hitlerovský sympatizant, ktorého tvár možno poznáte z drsného protiislamského protestu z Bratislavy.

Extrémista Milan Mazurek je podľa Mariána Kotlebu vhodnou náhradou za Andreja Medveckého, ktorý je obžalovaný z napadnutia.

Extrémista Milan Mazurek je podľa Mariána Kotlebu vhodnou náhradou za Andreja Medveckého, ktorý je obžalovaný z napadnutia.

Autor: Facebook, YouTube

Upozorňujeme, že video v článku obsahuje vulgarizmy.

O skromnom Hitlerovi sa vraj učia samé klamstvá

Milan Mazurek sa živí, aspoň podľa kandidátky Ľudovej strany Naše Slovensko, ako manažér e-shopu. V rámci kotlebovskej skupiny figuruje na pozícii predsedu Prešovského krajského klubu strany. Keď sa Medvecký vzdal mandátu, o ktorý by pri preukázaní viny aj tak prišiel, na voľné miesto Marián Kotleba dosadil práve 22-ročného „Miňa“.


Zdroj: YouTube/Hrebenar eu

Oveľa zaujímavejšie než informácie samotné sú však Mazurekove názory. Na svojom facebookovom profile otvorene sympatizuje s Adolfom Hitlerom, o ktorom sa vraj „učia samé klamstvá.“

„Bojoval proti alkoholizmu, zrušil takmer všetky bitúnky v Nemecku, zakázal úroky, zrušil vplyv židovských bánk a oslobodil krajinu od zovretia Versaillskou zmluvou,“ napísal Mazurek na sociálnej sieti. Podľa novopečeného poslanca bol nacistický diktátor skromným mužom, ktorý takmer nič nevlastnil.


Protest proti islamu v Bratislave. Mazurek vpravo, v tričku ĽSNS
Zdroj: YouTube/RafaVideoart

Skutočnosť, že Hitler je priamo zodpovedný za židovskú genocídu miliónov ľudí v koncentračných táboroch, považuje Mazurek za rozprávku.

Zarážajúcich názorov je Mazurekov profil plný. Krvavé protesty v Španielsku kotlebovec okomentoval pochvalným štýlom, pričom vyzdvihol, že „policajti dostávajú pekne na prdel.“ Dodal, že „takto má vyzerať protest a boj za vlastnú krajinu.“

200 rokov ste nás okupovali, viac už nie, kričal na moslimov

Širokej verejnosti sa Mazurek prezentoval najmä minulý rok, počas bratislavského antiislamského protestu. Ten sa odohral pred Hlavnou stanicou Bratislava. Na prítomných moslimov Mazurek kričal, že pokiaľ dýcha, Slovensko už Turkovia nebudú okupovať. Dvesto rokov vraj stačilo.


Mazurek vo videu cca od 13:55
Zdroj: YouTube/RafaVideoart

Odzneli aj heslá ako „moslimov tu nechceme!“ či „Slovensko Slovákom“.

Myslíte si, že človek ako Milan Mazurek by mal zasadať v NR SR?

Áno
32%
 
Nie
68%
 
Celkový počet hlasujúcich: 596

 
Autor: Pluska.sk/mar 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nová posila u Kotlebu: Útočníka Medveckého nahradil tento výkvet!
Pluska.sk/mar