Opustený prezident Kiska: Vieme, čo mu urobilo najväčšiu radosť

15. júla 2015, 10:00
Tip redakcii

Manželka Martina žije v Poprade, tak si prezident Andrej Kiska (52) kráti čas po večeroch, ako príde. Najlepšie sa evidentne cíti v spoločnosti svojej dcéry z prvého manželstva. Pravidelne obiehajú bratislavské podniky, kde si doprajú kvalitné vínko a vyberané jedlá.

TEKUTÉ PREKVAPENIE: Natália obdarovala prezidenta fľašou likéru.

TEKUTÉ PREKVAPENIE: Natália obdarovala prezidenta fľašou likéru.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Robo Homola

Zatiaľ čo prezident Andrej Kiska za manželkou do Popradu chodí každý voľný víkend, v Bratislave sa stretáva so svojou dospelou dcérou Natáliou (24). V pondelok večer ho čakala pred reštauráciou v centre mesta. Pán prezident si dovolil niekoľkominútové meškanie.

Keď konečne prišiel, s dcérou sa radostne zvítal a sadli si k stolu na terase. Nič nenechali na náhodu a radšej si ho vopred rezervovali. Ochrankári, ktorí prezidenta sprevádzajú, sa usadili pri vedľajšom stolíku a dopriali si nealko pivo a vodu.

Tekuté prekvapenie

Prezident sa v spoločnosti Natálie uvoľnil. Pookrial aj pri rozbaľovaní darčeka, ktorý mu dcéra priniesla. Otca obdarovala fľašou kvalitného slovenského bylinného likéru. Kiska svoje príjemné pocity prejavoval aj navonok. Sedel totiž veľmi ležérne a občas sa ponaťahoval a ruky mal založené za hlavou.

Počas večere ich síce prerušil zvoniaci telefón jeho dcéry, no väčšinu času sa spolu rozprávali a smiali. Po večeri prezident účet zaplatil a obsluha nezostala bez prepitného. Ten, ako obvykle, šikovným čašníkom dala Natália.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/zak 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Opustený prezident Kiska: Vieme, čo mu urobilo najväčšiu radosť
Plus JEDEN DEŇ/zak