Podnikateľ Flašík má po rozvode s Beňovou veľké plány: Neuveríte, kde chce robiť šéfa!

18. apríla 2017, 10:00
Tip redakcii

Kandidátov na riaditeľa verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska pribúda. Kandidatúru zatiaľ oficiálne oznámili Václav Mika a Jaroslav Rezník. Podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ by mu chcel šéfovať aj známy podnikateľ a čerstvo rozvedený Fedor Flašík.

Aj keď to podnikateľovi Fedorovi Flašíkovi v láske nevyšlo, v práci nezaháľa. Momentálne chce kandidovať za šéfa verejnoprávnej RTVS.

Aj keď to podnikateľovi Fedorovi Flašíkovi v láske nevyšlo, v práci nezaháľa. Momentálne chce kandidovať za šéfa verejnoprávnej RTVS.

Autor: Martin Domok

Flašík sa o post riaditeľa verejnoprávnej inštitúcie už raz uchádzal. Bolo to v roku 2011, keď sa štátna televízia spájala s rozhlasom. V súčasnosti tento post zastáva Václav Mika, ktorému sa funkčné obdobie končí v lete tohto roku. Netají sa však, že by chcel verejnoprávnej inštitúcii šéfovať aj naďalej. Koalícia má ale s jeho pôsobením v RTVS vážny problém.

FOTO Flašík po rozvode odišiel od Moniky: Pozrite sa, kde sa presťahoval

Problém s tým, ako dnes vyzerá a funguje verejnoprávny "telerozhlas“, má aj majiteľ agentúry Donar Slovakia Fedor Flašík. "RTVS si zaslúži takého šéfa, ktorý jej vráti verejnoprávnosť,“ uviedol exmanžel Moniky Beňovej pre Plus JEDEN DEŇ.

Blízky priateľ Flašíkovcov prezradil detaily z ich manželstva: Kto rozchod nechcel?

Podľa Flašíka je nutné zmeniť programovú štruktúru aj spôsob využívania financií, ktoré má RTVS k dispozícii. "Televízia potrebuje vyrábať vlastné programy a relácie,“ dodal podnikateľ. Práve preto zvažuje, že o miesto riaditeľa zabojuje opäť. "Som na 90 percent rozhodnutý,“ potvrdil.

EXKLUZÍVNE FOTO Flašíkovovej Beňovej z Dubaja: Takto si liečila zlomené srdce

 
Autor: Martina Ruttkayová 
 
Aplikácie 7 plus