VIDEO Prezident Kiska ako hokejový tréner: Šokujúce slová, ktoré adresoval našim chlapcom po prehre!

21. apríla 2017, 14:00
Tip redakcii

Prezident Andrej Kiska sa opäť objavil na verejnosti. Hlava štátu si vychutnávala hokejový zápas našich dorastencov s Ruskom. Napriek prehre našich chlapcov mal z hry obrovskú radosť.

Prezident Andrej Kiska si vyskúšal rolu hokejového trénera.

Prezident Andrej Kiska si vyskúšal rolu hokejového trénera.

Autor: euba.sk

Prezident Kiska sa včera znova ocitol v Poprade. Do rodného mesta tentokrát nepricestoval za svojou tehotnou manželkou, ale exkluzívnym športovým zážitkom. Majstrovstá sveta v ľadovom hokeji v kategórii do 18 rokov si nenechal ujsť ani najvyšší ústavný činiteľ.

Kiska sa na tribúne priplietol k bežným fanúšikom a fandil ako o život. Radosť z hry dával najavo oduševneným potleskom a šálom s farbami národnej trikolóry.  Napriek tomu, že zápas skončil pre Slovensko prehrou, prezident sa všetkým hráčom po skončení napínavého duelu poďakoval.

“Podľa mňa ste boli dnes lepší, chýbalo trochu šťastia. Všetci tí, ktorí sa na vás pozerali, boli nesmierne hrdí. Keď ste počuli to obrovské ďakujem, to patrilo za celé naše Slovensko. Dali ste do toho srdce a ukázali, že máme perspektívu," ocenil výkony našich hokejistov prezident Kiska priamo v šatni. Povzbudivými slovami pripomínala hlavu štátu hokejového trénera.

Takto prezident Kiska fandil našim chlapcom na zápase s Ruskom.

 
Autor: vr 
 
Aplikácie 7 plus