Radičovej blesková reakcia na Kaliňákové vyjadrenia: Ak za to môže Radičovej vláda, za čo sú stíhaní oni?!

15. júna 2017, 19:28
Tip redakcii

Bývalá premiérka Iveta Radičová sa pýta, že ak opäť za niečo môže "Radičovej vláda, ktorá nekonala", za čo je stíhaný bývalý minister vnútra Daniel Lipšic a súčasný poslanec Národnej rady (NR) SR Gábor Grendel.

Iveta Radičová

Iveta Radičová

Autor: Emil Vaško/ Plus JEDEN DEŇ

Radičová tak reagovala na stredajšie vyjadrenia súčasného ministra vnútra Roberta Kaliňáka (Smer-SD), podľa ktorého pochádza kauza Ladislava Bašternáka aj kauza okolo Mariána Kočnera z čias vlády Ivety Radičovej. 

Radičová to konečne priznala. S politikou má ešte plány!

Iveta Radičová: Opozícia sa spolieha na to, že volič ju v tom nenechá

IVETA RADIČOVÁ: Politici zmenili postoje tak, že už je asi možné všetko

"Tak za čo je stíhaný vtedajší minister vnútra spolu s Grendelom? Za to, že sa nekonalo? Naopak, za zverejnenie zistení finančnej polície, ktorá konala v kauze z roku 2010," uvádza Radičová vo svojom stanovisku. Zároveň dodala, že Lipšic by rovnako postupoval aj pri kauzách z 20. a 23. apríla 2012, "lenže 4. 4. 2012 už nebol ministrom".

Zmeny, ktoré vám vyrazia dych: Takto naše političky nespoznáte!

FOTO Silná žena politiky oslavuje jubileum: Iveta Radičová s cigaretou v ústach, s Havlom, aj v slzách

Minister vnútra v stredu (14.6.) reagoval okrem iného aj na vyhlásenia opozície, že Kočner je po Ladislavovi Bašternákovi najväčšie vládou chránené zviera. Podľa neho je chránený tak akurát opozíciou. "Všetky tieto aktivity boli vykonané za vlády Ivety Radičovej. S pánom Sulíkom sa aktívne stretávali a debatovali o tom, kto má byť hlavou trestného konania na Slovensku," dodal šéf rezortu vnútra. 

Čítajte viac

 
Autor: TASR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Radičovej blesková reakcia na Kaliňákové vyjadrenia: Ak za to môže Radičovej vláda, za čo sú stíhaní oni?!
TASR