Sexuálny privát môže byť aj na vašej chodbe: A nemusíte mať o tom ani tušenia!

15. novembra 2016, 12:00
Tip redakcii

Za prostitútkami chodí častejšie ako do kostola. Ich služby vyhľadáva na internete a obľubuje najmä mladé dievčatá. Pavol (33), ktorého sme stretli pred tantra masážnym salónom, navštevuje bratislavské priváty už viac ako päť rokov. Tantra masáž bol pre neho len výstrelok, keď chcel skúsiť niečo nové. Za tie isté peniaze vraj dostane inde lepšie služby.

Dominantou "remeselníčok" už nie je ulica, ale rôzne priváty, ktoré nájdete na internete.

Dominantou "remeselníčok" už nie je ulica, ale rôzne priváty, ktoré nájdete na internete.

Autor: archív

Kde vyhľadávate sex ponuky?

Dnes už len na internete. Kedysi sa to dalo aj cez noviny, mali ste istotu, že inzerát je aktuálny. Ale to sa počas posledných rokov zmenilo.

Nestretávate sa s falošnými inzerátmi? Alebo, že dostanete niečo iné, ako ste mali na obrázkoch?

Stáva sa to, ale veľmi zriedkavo. Väčšinou tie dievčatá musia splniť podmienku, že aspoň na jednej fotografii držia ceduľku s adresou web stránky, kde inzerujú. Takže vo väčšine prípadov dostanete naozaj to, čo ste videli. Ale aj tak vás vedia niekedy oklamať.


Ľahké devy dnes už nemusia stáť na ulici, inzerujú na internete.
Foto: Screenshot

Ako?

Buď nejak upravia tie fotografie alebo použijú fotky nejakej inej baby alebo je to baba, ktorá niekedy na priváte robila, ale už tam nie je. Dakedy vás naozaj prekvapí, kto vám príde otvoriť dvere. Najmä, keď tváre si všetky rastrujú.

Ako vyzerajú priváty?

Sú to klasické byty. Niekedy si ich dievčatá prenajímajú za týmto účelom a aj tam bývajú, inokedy slúžia len na stretnutia so zákazníkmi. Ale ten prvý prípad je  podľa mňa častejší. 

Susedia si nič nevšimnú?

Ale hej, tie priváty nikdy nevydržia dlho. Môj odhad je taká polročná životnosť.


Internet je plný ponúk najrôznejších privátov. Ženy na nich okrem práce často aj bývajú.

Foto: archív

Koľko stoja dievčatá v Bratislave?

Taký štandard je 70 - 80 eur hodina. Mladé, pekné, si vypýtajú viac. Staršie alebo škaredšie si nepýtajú menej. Vždy sa totiž nájde niekto, kto si ich zaplatí. Občas je niečo aj lacnejšie, ale spýtaš sa sám seba, prečo to tak je? 

Ako vyzerá návšteva privátu?

Telefonicky sa objednáš. Ja zvyknem aspoň dve tri hodiny dopredu. Na byte sa v prvom rade dohodnete, čo chcete robiť. Či máš nejaké požiadavky a podobne. Zaplatíš, vždy sa platí predom. Potom si dáš sprchu. Ak zatúžite počas súlože po niečom navyše počas, tak to nebýva problém, ale je potrebné si rovno priplatiť. Bez toho to nejde.

Snažia sa prostitútky nejak oklamať klientov, poprípade okradnúť?

Nikdy som sa s tým nestretol. V Peňaženke nenosím veľa, viem čo chcem a čo to stojí a podľa toho sa zariadim. Myslím, že tie dievčatá to ani nepotrebujú. Navyše, by im to pokazilo renomé, keďže na internete môžete diskutovať aj priamo o nich a službách, ktoré ponúkajú.

Vyberáte si ich podľa komentárov?

Vyberám si najprv podľa fotografií. Niekedy pozriem, či sa už o slečne aj diskutovalo, ale nebýva to pravidlom. Lákajú ma skôr nové dievčatá v ponuke. Len málokedy idem dva razy za tou istou.


Obrázky dievčat, ktoré stoja na ulici sú stále menej a menej časté.
Foto: Michal Šebeňa

Kde sú v Bratislave priváty?

Je to rôzne. Je to úplne inak, ako v prípade pouličných prostitútok. Tam je dôležité vedieť, kde sa koncentrujú. Pri ponukách na internete to nepotrebujete. Občas sa stane, že idete za inou a prídete na privát, kde ste už boli. Už keď vám povedia adresu do telefónu, tak niekedy viete, ako ten byt vyzerá, ako sa ku vám správali minule. Vie vám to napovedať, čo vás čaká.

Čo ochranka, strážia ich, stretli ste sa s nimi?

Niektoré byty sú vyslovene bordelmi, kde dievčatá pre niekoho robia. Peniaze odvádzajú svojmu pasákovi, či majiteľovi bytu a určite aj chlapcom, ktorých ich chránia. Nikdy nevieš, či niekto nesedí vo vedľajšej izbe. Ale aj dievčatá samotné sa určite nejako chránia. Nikdy so som sa tým nestretol, ale tak, kto vie, možno v nočnom stolíku majú minimálne kaser.

Máte aj negatívne skúsenosti?

Je to ako všade v službách. Niekedy vás čaká dievča, ktoré to robí rado a baví ju to. Inokedy môže mať zlý deň, leží tam ako matrac a máte pocit, že za peniaze, ktoré ste jej dali, by ste mali dostať viac. Môžete jej to povedať, možno s tým niečo spraví, možno nie. Peniaze sa späť pýtať nedajú. V najhoršom sa pošlete do prdele a na privát sa už nevrátite. Raz za čas sa to stane. 

Viete aký je rozdiel medzi erotickou a tantrickou masážou? Dočítate sa už dnes na pluska.sk o 18:00 hod.!

 
Autor: Peter Borko 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Sexuálny privát môže byť aj na vašej chodbe: A nemusíte mať o tom ani tušenia!
Peter Borko