Slovenský politik v nových problémoch: Ján Slota mal nehodu

18. januára 2016, 20:15
aktualizované 18. januára 2016, 20:28 Tip redakcii

Slovenský politik a expredseda SNS Ján Slota sa stal účastníkom ďalšej dopravnej nehody. Po piatich mesiacoch sa zopakoval podobný scenár z bratislavského obchvatu. Vtedy ale iný vodič nabúral do exposlanca.

Slovenský politik Ján Slota mal nehodu pri obci Porubka v okrese Žilina.

Slovenský politik Ján Slota mal nehodu pri obci Porubka v okrese Žilina.

Autor: PLUS JEDEN DEŇ/ Pavol Konštiak

Ján Slota opäť havaroval. Stalo sa tak v pondelok podvečer pri obci Porúbka v okrese Žilina. Podľa informácii Plus JEDEN DEŇ mal naraziť zozadu do pred ním idúceho auta. Politik po nehode z auta nevystúpil a odmietol sa podrobiť dychovej skúške na alkohol na mieste. Polícia ho odviedla na policajné oddelenie.

„Môžeme potvrdiť, že v čase okolo 18.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy medzi obcami Lietavská Lúčka a Porúbka k dopravnej nehode s účasťou troch motorových vozidiel. Podľa prvotných informácií pri dopravnej nehode k zraneniu osôb nedošlo. V súčasnej dobe vykonávame všetky potrebné úkony súvisiace s dokumentovaním dopravnej nehody a z uvedeného dôvodu nie je možné k nej poskytnúť žiadne bližšie informácie," informoval nás žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.


Politik Ján Slota mal po necelom pol roku ďalšiu dopravnú nehodu.
ZDROJ: Plus JEDEN DEŇ/ Pavol Konštiak

Nehody Jána Slotu

Slota posledne havaroval 5. augusta 2015 na bratislavskom obchvate, keď sa jeho luxusné Porsche Cayenne dostalo do kolízie s autom zn. Hyundai. Vtedy s ním v aute mala sedieť aj jeho manželka s dcérou.

Politik známy svojimi výrokmi v roku 2013 prišiel o vodičák po tom, ako ho zastavila hliadka pre podozrenie, že jazdí pod vplyvom alkoholu. Politik sa vtedy odmietol podrobiť dychovej skúške. Na policajnej stanici rovnako odmietol aj krvné testy. Na otázku, prečo ho polícia zadržala vtedy novinárom odpovedal: „Dúfam, že som nezabil tristotisíc Cigánov.“ Súd mu následne udelil pokutu 3-tisíc eur a ročný zákaz šoférovania. V máji 2014 mu vodičák vrátili.

Viac o nehode Jána Slotu a výpovede svedkov sa dočítate v utorkovom vydaní denníka Plus JEDEN DEŇ

 

 
Autor: Pluska.sk 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Slovenský politik v nových problémoch: Ján Slota mal nehodu
Pluska.sk