Smeráčka Zmajkovičová opäť šokuje! Fotografia, ktorú má na stene vás dostane do kolien

25. novembra 2016, 18:00
Tip redakcii

Pre neho jej srdce bije. Krajská predsedkyňa strany Smer-SD Renáta Zmajkovičová (54), ktorá sa preslávila extravagantnými outfitmi, svojskou prezentáciou na sociálnej sieti, ale najmä kauzou piešťanského CT si pripravila pre svojich fanúšikov novinku v podobe videa. Detail, ktorý je na ňom vidieť hovorí za všetko.

Krajská predsedkyňa Smer-SD Renáta Zmajkovičová

Krajská predsedkyňa Smer-SD Renáta Zmajkovičová

Autor: Július Dubravay

Niekto má na stene fotografie rodiny a ona jeho! „Je svetový deň pozdravov. Tradícia od roku 1973 hovorí, že keď odídete z domu mali by ste pozdraviť aspoň desať ľudí. Som presvedčená, že túto tradíciu ste dodržali a dnes ste pozdravili viac ako desať ľudí,“ začína svoj facebookový príspevok bývala poslankyňa.

Od začiatku však okrem vianočného stromčeka, horiacich sviečok a samotného zjavu Zmajkovičovej udiera do očí zarámovaná fotografia na stene. V miestnosti totiž visí portrét premiéra Roberta Fica (Smer).
 


Zdroj: Facebook
 

A to aj napriek tomu, že po škandále kvôli predraženému nákupu piešťanského Ct-čka, kde bola Zmajkovičová šéfkou dozornej rady, ju strana Smer odvolala zo všetkých funkcií a v tohtoročných voľbách ani nekandidovala. Zmajkovičová ostáva ako krajská predsedkyňa strany verná a na svojho predsedu sa môže vďaka fotografii pozerať každý deň.

 
Autor: pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Smeráčka Zmajkovičová opäť šokuje! Fotografia, ktorú má na stene vás dostane do kolien
pop