ŠTEKLIVÉ FOTO Táto sexica z Čistého dňa dostala Kollára do problémov

09. marca 2017, 13:38
Tip redakcii

Sexuálny škandál okolo Borisa Kollára neutícha. Pozrite sa na fotografie, ktoré zviedli poslanca k pikantnej konverzácii s neplnoletou dievčinou, ktorá sa v Čistom dni liečila zo závislosti.

Politik Boris Kollár lieta v problémoch. Dôvodom je pikantná konverzácia s neplnoletou chovankyňou Čistého dňa.

Politik Boris Kollár lieta v problémoch. Dôvodom je pikantná konverzácia s neplnoletou chovankyňou Čistého dňa.

Autor: Július Dubravay

Politik Boris Kollár lieta v problémoch. Po tom ako riaditeľka resocializačného strediska Čistý deň Zuzana Tomanková Miková vyhlásila, že s jednou  z ich chovankýň udržiaval kontakt na sociálnej sieti známy slovenský politik, vyšiel Kollár s pravdou von. Novinárom včera odovzdal štipľavú konverzáciu ešte z roku 2014. Vtedy ho mala kontaktovať Simona, ktorá bola v Čistom dni. 

FOTO Unikla tajná komunikácia Kollára s tínedžerkou: Z týchto oplzlostí vám bude zle!

Zakladateľa Čistého dňa Tomanková včera však zverejnila iný príbeh. Podľa nej mal Kollár kontaktovať vtedy len 15-ročné dievča na základe erotických fotografií, ktoré Simona zverejnila na internete. 

Šokujúce! Opozičný poslanec sexuálne obťažoval tínedžerku. Nitky vedú ku Kollárovi

Kollár tieto tvrdenia poprel a tvrdí, že dievčina bola tá, ktorá napísala jemu. 

VIEME PRVÍ Kollár kvôli sexuálnemu škandálu vypovedá na polícii

Simona je dnes už plnoletá a podľa umiestnenia fotografií na internetových stránkach, ktoré zverejňujú fotky nádejných modeliek, ňou chcela byť aj ona.

Komunikácia medzi nimi siaha až do jesene v roku 2016, keď sa resocializačné zariadenie zviditeľnilo viacerými škandálmi a najmä kauzou Natálka, ktorá mala byť ako 14-ročná v centre znásilnená. 

Viac na Pluska.sk:

 
Autor: pop 
 
Aplikácie 7 plus