Taja problémy? Beňová prežila volebnú porážku sama. Flašík bol doma

12. novembra 2013, 00:00
Tip redakcii

Pre europoslankyňu Moniku Flašíkovú Beňovu nedopadol ostatný víkend najlepšie. Kým v župných voľbách utrpela zdrvujúcu porážku, zvláštne to vyzerá aj v spoločnej domácnosti s manželom Fedorom Flašíkom. Ten okrem toho, že sa nezapájal do jej kampane na županku, neprišiel manželku podporiť ani cez volebnú noc.

9. 11. 2013 - Pred  voľbou: Aj  keď spolu  odvolili,  k sebe sa  veľmi nemali

9. 11. 2013 - Pred voľbou: Aj keď spolu odvolili, k sebe sa veľmi nemali

Autor: Vlado Labát

Od seba ani na krok! Také boli začiatky veľkej lásky medzi europoslankyňou Monikou Beňovou a Fedorom Flašíkom. Kým ešte dva roky pred svadbou, v roku 2004 sprevádzal Fedor svoju polovičku aj na zahraničných pracovných cestách, najnovšie to už tak ružovo nevyzerá.

Podnikateľa v blízkosti političky vidieť len sporadicky, pričom chýbal aj na jej kampani. „Na kampani nebol, lebo to bola dohoda vopred,“ potvrdila Monika. Rovnako pri svojej polovičke absentoval Flašík aj cez volebnú noc zo soboty na nedeľu.

„Kdesi písali, že som sa síce usmievala, ale mala som lesklé oči. Áno, lebo som plakala a je mi do plaču stále, lebo tomu nerozumiem,“ opísala Beňová svoje pocity z nevydarených volieb na sociálnej sieti.


Rok 2007 - LÁSKA AKO HROM: Flašíkovci nemali problém ukázať svoje city aj verejne.
Foto: archív

Rozladení z otázok o kríze

Prominentný pár otázky o možných problémoch vo vzťahu rozladili. Europoslankyňa hneď na úvod naznačila, že ju otázka nazlostila.

Akékoľvek partnerské problémy tak ihneď podráždene poprela: „Nie, prečo by sme mali mať? Preto, lebo nebol na kampani, ja nechápem akože,“ vyhŕkla zo seba Beňová, podľa ktorej bola neprítomnosť jej manžela v centrále Smeru počas volebnej noci úplne v poriadku.

Nasrdene pôsobil aj Fedor Flašík, ktorého otázka o možnej kríze zaskočila tiež. „Nie, prečo? Nie, nie, nie. Tak sme sa dohodli, tak to bolo,“ uzavrel rýchlo.

Vymenil ju za vnučku

Namiesto osobnej podpory manželky sa Flašík rozhodol radšej venovať celý sobotný večer vnučke. „Mal som dedkovské povinnosti,“ povedal. S Monikou vraj bol v telefonickom kontakte.

Keď sa vrátila domov, tak jej podľa vlastných slov zagratuloval aj s kvetmi. Zakončenie kampane, ktorú Beňová otvorene označila za vyčerpávajúcu, nemala problém zvládnuť podľa vlastných slov aj bez Flašíka. „Manžel ma čakal doma. My sme sa tak dohodli, lebo musel byť s malou doma,“ uzavrela europoslankyňa Beňová.

Odborníčka na komunikáciu: Z Moniky ide hnev!

Keď Monika a Fedor prichádzali k volebným urnám, rozhodne nepôsobili ako zamilovaná dvojica. Podľa odborníčky Evy Martinovičovej na prvý pohľad pôsobí atmosféra na fotografii neformálne ako rodinná prechádzka.

„Fyzická vzdialenosť medzi Monikou a Fedorom však nenaznačuje súlad. Ich ruky majú uvoľnený postoj. Monika sa odvracia, na jej tvári je možné vidieť rozladenosť, možno až hnev. Mohlo ju však zaujať niečo po jej pravej strane. Fedor má zvraštené čelo a trie si rukou nos, ak ho nesvrbel, jeho výraz naznačuje rozpaky.“

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/vip 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Taja problémy? Beňová prežila volebnú porážku sama. Flašík bol doma
Plus JEDEN DEŇ/vip