Ministerka chráni súkromie svojho manžela: Toto je utajený Zvolenský

17. októbra 2013, 15:00
Tip redakcii

Ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská tajila meno aj výzor svojho manžela. Na hokej si vyrazila nielen s ním, ale aj so synom.

Rodinka pokope: Ministerka sa s ňou veľmi neukazuje.

Rodinka pokope: Ministerka sa s ňou veľmi neukazuje.

Autor: Michal Smrčok, Plus JEDEN DEŇ

A je to vonku. Šéfka rezortu zdravotníctva Zuzana Zvolenská dlho tajila, kto je jej manžel. Nechcela prezradiť jeho krstné meno. Dokonca aj zaujímavé nehnuteľnosti má v katastri napísané len na seba. Nám sa však podarilo zistiť, ako jej záhadný manžel vyzerá.

Zvolenskej muž je záhadou aj pre mnohých jej kolegov z politiky. „Je ako Columbova žena,“ žartuje sa dokonca v parlamentných kuloároch. Nefiguruje na listoch vlastníctva k domu, kde ministerka s rodinou žije, k rozostavanému domu v Záhorskej Bystrici ani chate v Šajdíkových Humenciach.

Ministerkin muž sa neukazuje po jej boku ani na verejných akciách. „Pán Zvolenský nerobí v žiadnom štátnom podniku, už mnoho rokov pracuje ako zamestnanec v súkromnej sfére,“ dozvedeli sme sa pred pár dňami od hovorkyne rezortu, keď sme sa naňho pýtali.

Vyrazili si na hokej

Ministerka sa s manželom naposledy ukázala na verejnosti na hokejovom zápase. Pôvodne však prezradila iba toľko, že bola povzbudzovať so synom. Potom už bola zhovorčivejšia.

Potvrdila nám, že jej manžel sa volá Ladislav, no v ktorej firme pracuje, už povedať odmietla. „On si to neželá, bola to podmienka, keď som zvažovala prijať funkciu. Žijeme pokojný rodinný život a chcem, aby to tak ostalo,“ doplnila Zvolenská.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/jb 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ministerka chráni súkromie svojho manžela: Toto je utajený Zvolenský
Plus JEDEN DEŇ/jb