Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (10. časť)

01. januára 2014, 00:00
Tip redakcii

Prinášame vám 100 najčítanejších článkov v roku 2013 na Pluska.sk. Spomeňte si s nami na témy, ktoré vás najviac zaujali!

Top 100 výber: Hriadelovej „pravý blinker“ na OTO-vi, Kleopatrina mama o lajdáckej Martinke, tehotná Šimkovičová.

Top 100 výber: Hriadelovej „pravý blinker“ na OTO-vi, Kleopatrina mama o lajdáckej Martinke, tehotná Šimkovičová.

Autor: Archív, RTVS, Plus JEDEN DEŇ

Séria článkov vám prináša spolu až 100 tých najčítanejších na našom webe. V roku 2013 čitateľov portálu pluska.sk zaujímali najmä témy z oblasti šoubiznisu.

Posledná (desiata) časť prináša články o tehotnej Martine Šimkovičovej, ktorá ukázala bruško, či o Martinke z Turca, ktorá sa podľa jej matky vôbec nezaujíma o vlastné deti.

Stovku toho najpopulárnejšieho na našom webe uzatvára článok o milostnom trojuholníku medzi Ivanou Surovcovou, Mariánom Gáboríkom a Zuzanou Haberovou.

STO NAJČÍTANEJŠÍCH ČLÁNKOV ROKA (10. ČASŤ)

91. Šimkovičová ukázala tehotenské bruško

Tvár televízneho spravodajstva Martina Šimkovičová v decembri na svet priviedla svoje tretie dieťa. Ešte v októbri sa v siedmom mesiaci tehotenstva sa dala zvečniť pre týždenník Šarm.

92. Kanócz tesne pred pôrodom

Partneri Zuzana Kanócz a Juraj Loj sa v októbri vybrali  s kolegami a kamarátmi do centra Bratislavy. Herečka, ktorá bola tesne pred pôrodom, sa v čisto mužskej spoločnosti výborne zabávala.

93. Mama Martinky z Turca bonzovala na dcéru

O deti sa nestará a v noci sa fláka po žúrkach! Takto nejako zneli slová mamy Anny na adresu svojej dcéry Martiny Zuzaniakovej, známej skôr ako Martinka z Turca. 

94. Hriadeľová ukázala bradavku

Moderátorka Lenka Čviriková-Hriadelová sa na marcovom odovzdávaní diváckych cien OTO postarala o prekvapenie. Keď si víťaznými skokmi bežala prevziať sošku, nevšimla si pri tom, že na divákov v sále a aj pri televíznych obrazovkách vytasila svoj „pravý blinker“.

95. Prečo sa nenávidia slovenské celebrity?

Muži, peniaze, krása a kariéra. To sú najčastejšie dôvody, pre ktoré si mnohé známe tváre už roky nevedia prísť na meno. Svoje by o tom vedeli povedať herečky Zuzana Fialová a Diana Mórová, či modelky Denisa Mendrejová a Simona Brnová-Slobodníková.

96. Deň po smrti Bednárika

V auguste odišiel do umeleckého neba aj obľúbený divadelný režisér Jožko Bednárik. Žiaľ, ktorý naplnil srdcia jeho rodiny, priateľov aj milovníkov divadelného kumštu, bol nekonečný.

97. Ďalší súd Varholíkovej

Eva Varholíková sa už po niekoľký krát postavila pred sudkyňu Ágnes Fülöp. Na pojednávanie prišiel aj jej expartner Erik Fischer. Svojím svedectvom Varholíkovej veru veľmi nepomohol...

98. Seriál Deň a noc

Postavy zo seriálu Deň a noc charakter svojich postáv predstierajú aj pred verejnosťou. Nám sa však podarilo zistiť, že ich život na obrazovke sa od toho ich skutočného dosť líši.

99. Vittekovci predstierali pohodu

Tajné stretnutie Orviskej s Vittekom v tureckom Istanbule zrejme naštrbilo manželstvo Patrície a Róberta Vittekových. Na narodeninovej oslave Václava Miku však po ich manželskej kríze nebolo ani stopy. 

100. Kríza vo vzťahu Gáboríka a Surovcovej?

Útočník NY Rangers Marián Gáborík a rozvedená dcéra speváka Pavla Haberu Zuzana vraj majú k sebe blízko viac, ako sa patrí. Partnerka Ivana Surovcová však povedala, že Gáboríkovi verí a obraňovala ho.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (10. časť)
Plus JEDEN DEŇ