Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (3. časť)

25. decembra 2013, 10:00
Tip redakcii

Prinášame vám 100 najčítanejších článkov v roku 2013 na Pluska.sk. Spomeňte si s nami na témy, ktoré vás najviac zaujali!

Zaujímali vás aj: Problémy vo vzťahu Vittekovcov, Koleníkova orientácia,či Rozchod Ďurovčíka s Pociskovou.

Zaujímali vás aj: Problémy vo vzťahu Vittekovcov, Koleníkova orientácia,či Rozchod Ďurovčíka s Pociskovou.

Autor: archív, Plus JEDEN DEŇ

Séria článkov vám prináša spolu až 100 tých najčítanejších na našom webe. V roku 2013 čitateľov portálu pluska.sk zaujímali najmä témy z oblasti šoubiznisu. 

Táto časť série prináša zhrnutie tretej desiatky najčítanejších článkov, ako napríklad: Milenecká aféra Róberta Vitteka, diskusie o sexuálnej orientácii Jána Koleníka, v top tridsiatke nechýba ani rozchod Zuzany Ťapákovej s Vilom Rozborilom.

STO najčítanejších článkov roka (3. časť)

21. Vitteková o problémoch v manželstve

Vo vzťahu Patrície a Róberta Vittekových zrejme nie je všetko v poriadku. Dôkazom je aj tajné stretnutie Orviskej s Vittekom v tureckom Istanbule. Práve tu mala dvojica prežiť horúcu aféru.

22. Je Puškárová neprofesionálna?

Aj profesionálky ako Zlatica Puškárová majú svoje slabé stránky. Rektor Paneurópskej vysokej školy, Eduard Chmelár, tvrdí, že Zlatica sa rada nechá "oblbnúť" lichôtkami a potom sa správa menej profesionálne.

23. Koľko zarábajú slovenské celebrity

Umelci, ktorí Za hodinu zarobia to, čo iní za niekoľko mesiacov. Vystúpenia niektorých umelcov sú naozaj drahé. Napríklad taký Richard Müller pod sumu šesť a pol tisíc eur nejde.

24. Ako je to s orientáciou Koleníka?

Keď české médiá priniesli pred časom informáciou o homosexuálnej orientácii charizmatického herca Jána Koleníka, ženská časť národa zažila poriadny šok. Na internete sa hádajú jedna cez druhú.

25. Rodinné portréty

Moderátorka Kristína Farkašová ukázala exkluzívne pre mesačník Emma svoje päťmesačné dvojčatá Matildu a Elu. Na pózovanie pred fotoobjektívom nahovorili svojich blízkych aj ďalšie známe osobnosti slovenského šoubiznisu.

26. Ako sa zmenila Rosalinda

Mexická hviezda telenoviel Thalía  sa dočkala svojej hviezdy na chodníku slávy! Od jej Rosalindy prešlo už 14 rokov, ale herečka stále vyzerá k svetu.

27. Rozchod Ťapákovej a Rozborila

Bývalá riaditeľka TV Markíza Zuzana Ťapáková a moderátor Vilo Rozboril už netvoria pár, osudným sa im stal povestný siedmy rok vzťahu.

28. Miss Universe

O kráse Sloveniek netreba pochybovať, dokázali to aj tohtoročné finalistky súťaže Miss Universe. Aj vy ste mohli svojím hlasom ovplyvniť to, ktorá sa stane najkrajšou Slovenkou v médiách.

29. Rozchod Pociskovej a Ďurovčíka

Po tom, čo na verejnosť prenikla správa o rozpade vzťahu Nely Pociskovej a Jána Ďurovčíka, sa známy choreograf nervovo zrútil - rozchod niesol naozaj ťažko.

30. Ako bozkáva Juraj Lelkes

Nielen Sise ako novomanželke pred dvoma rokmi, ale aj blondínke Lenke venoval Juraj Lelkes vrúcne bozky a objatia.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (3. časť)
Plus JEDEN DEŇ