Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (4. časť)

26. decembra 2013, 10:00
Tip redakcii

Prinášame vám 100 najčítanejších článkov v roku 2013 na Pluska.sk. Spomeňte si s nami na témy, ktoré vás najviac zaujali!

Zaujímali ste sa aj o novú Kollárovú slečnu, foto pozdravy Majka Spirita z pláže,aj o šaty celebrít z Plesu v opere.

Zaujímali ste sa aj o novú Kollárovú slečnu, foto pozdravy Majka Spirita z pláže,aj o šaty celebrít z Plesu v opere.

Autor: archív, facebook.com, Plus JEDEN DEŃ

Séria článkov vám prináša spolu až 100 tých najčítanejších na našom webe. V roku 2013 čitateľov portálu pluska.sk zaujímali najmä témy z oblasti šoubiznisu. 

Štvrtá desiatka najčítanejších článkov vám ponúka letné fotopozdravy celebrít z piesočných pláží, nový ženský úlovok Borisa Kollára, či róby známych dám z Plesu v opere.

STO najčítanejších článkov roka (4. časť)

31. Svadba milionárskych detí

O luxusnej svadbe Slovenky Andrey Ladičovej a syna konzula Azerbajdžanskej republiky Eľčina Gasymova sa hovorí ako o jednej z najdrahších svadieb v histórii Slovenska. Medzi hosťami sa objavili politici, umelci, ale aj deti prominentov a milionárov.

32. Ďalšie dievča u Kollára

Slabosťou známeho podnikateľa Borisa Kollára sú ženy. Po niekoľkých aférach s mladými slečnami je tu zrejme ďalšia! Lenka M. z Topoľčian tvrdí, že si užila noc s najznámejším slovenským oteckom.

33. Pohreb člena Drišľaku

V máji sa Slovensko rozlúčilo s Ľubomírom Gálisom († 44), huslistom skupiny Drišľak. Nad hrobom mu zahrali tak, ako to mal najradšej.

34. Ako si užívali leto celebrity

Známe celebrity sa v lete podelili o zážitky z dovolenky aj so svojimi fanúšikmi. Na sociálnych sieťach "zdieľali leto" Majk Spirit, Michaela Gašparovičová či Mária Čírová.

35. Koniec Iľka

Zmeny na Markíze sa dotkli aj počasia - pribudla dotyková obrazovka, ktorá je pre divákov spestrením, no pre Dr.Iľka bola španielskou dedinou. Preto sa meteorológ musel porúčať a prenechal priestor mladším rosničkám.

36. Nezhody medzi Kmotríkovou a Barmošovou?

Nevraživosť pokračuje. Jojkárska moderátorka spravodajstva Adriana Kmotríková sa znovu navážala do mladšej kolegyne Lucie Barmošovej.

37. Ťažké chvíle Haasovej

V júli zasiahol stále usmievavú herečku Zuzanu Haasovú krutý osud. O vytúžené bábätko, na ktoré sa s partnerom tak veľmi tešili, prišla v ôsmom mesiaci tehotenstva.

38. Ego a jeho manželka

Raper Ego sa 19. septembra 2009 oženil. A vyzerá to tak, že láska nevychladla ani štyri roky po svadbe - žene stále bozkáva zadok.

39. Ples v opere

V januári známe osobnosti zavítali na trinásty ročník Plesu v opere. Ako vždy, dámy sa snažili vyzerať čo možno najkrajšie, svedčia o tom aj fotografie v článku.

40. Mama Kristína Farkašová

Kristína Farkašová sa jedným šupom stala dvojnásobnou mamou. Nedávno sa na sociálnej sieti podelila aspoň o kúsok z aktuálnych starostí a radostí.

 
Autor: Pluska.sk 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (4. časť)
Pluska.sk