Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (5. časť)

27. decembra 2013, 10:00
Tip redakcii

Prinášame vám 100 najčítanejších článkov v roku 2013 na Pluska.sk. Spomeňte si s nami na témy, ktoré vás najviac zaujali!

Medzi najčítanejšími boli aj: Spor Mokrého s Mórovou o dieťa, Studenkovej kritika smotánky, či Martinkina svatba.

Medzi najčítanejšími boli aj: Spor Mokrého s Mórovou o dieťa, Studenkovej kritika smotánky, či Martinkina svatba.

Autor: Archív, Plus JEDEN DEŇ

Séria článkov vám prináša spolu až 100 tých najčítanejších na našom webe. V roku 2013 čitateľov portálu pluska.sk zaujímali najmä témy z oblasti šoubiznisu. 

Piata desiatka najčítanejších článkov prináša témy: spory Mokrého s Mórovou o syna, štedrého sponzora svatby Martinky z Turca, či Studenkovej kritiku zbohatlíkov a zlatokopiek.  

STO najčítanejších článkov roka (5. časť)

41. Mokrý prehovoril o synovi

Juraj Mokrý je povestný tým, že svoje súkromie málokedy komentuje. Názor však zmenil po vyjadrení svojej expartnerky Diany Mórovej, ktorá tvrdí, že sa na súde dohodli na striedavej starostlivosti o syna Quida. Chcel byť so svojím synom častejšie. Podľa jeho slov mu to však Diana neumožňuje.

42. Svadba Kleopatry z Turca

Neznámy fanúšik hviezdy šou Farmár hľadá ženu, prišiel s ponukou, ktorú Kleopatra so snúbencom Maťom Chovancom nedokázali odmietnuť. Boháč sa ponúkol, že páru vystrojí honosnú svatbu za 17-tisíc.

43. Problémy u Lelkesovcov?

Sisa Lelkes Sklovska sa začiatkom septembra premenila na zvodnú špiónsku kurtizánu v muzikáli Mata Hari. Manžel Juraj Lelkes celé predstavenie sponzoroval a neskôr sa vyjadril: "Prežíval som to spolu s manželkou, lebo svojím spôsobom moja manželka na to nemá."

44. Vychudnutá Ďurianová

Výrazne schudla, prestala používať mejkap, zhodila vlasy a bývalých kolegov ignoruje. Marianna Ďurianová sa kvôli synovi Romankovi vzdala aj spoločenského života.

45. Práca pre nezamestnaných

Podnikateľ Ľudovít Čurma zo Sečoviec vypracoval projekt, ktorý by dal prácu tisícom dlhodobo nezamestnaných a štátnemu rozpočtu by mesačne ušetril milióny eur. Ministerstvo práce však podnikateľa odmietlo a odkázalo na kolegov.

46. Zábava na Plese v opere

Večer v Slovenskom národnom divadle plný lesku, zábavy, prepychu a luxusu. Aj tak by sa v stručnosti dal opísať januárový 13. ročník Plesu v opere.

47. Smrť Adamoviča

Začiatkom augusta zomrel na následky srdcovej choroby herec Jozef Adamovič († 74), manžel Božidary Turzonovovej. Herečke pomáhali ťažké obdobie po smrti manžela prekonávať jej najbližší.

48. Dve tváre Puškárovej

Na januárový Ples v opere zavítala aj dvojica Zlatica Puškárová a Patrik Švajda. Po červenom koberci kráčali s úsmevom, s miznúcimi objektívmi fotoaparátov sa zrejme nálada vytratila. 

49. Orviská o stretnutí s Vittekom

Čo mala moderátorka Saša Orviská so ženatým futbalistom Robom Vittekom počas tajnej stretávky v Istanbule? Pre magazín Plus JEDEN DEŇ povedala, že ho má rada ako kamaráta.  

50. Tvrdé slová Studenkovej

Herečka Zdena Studenková je známa tým, že otvorene povie, čo si myslí. Tentoraz si na paškál zobrala partnerky bohatých pánov z „horných desaťtisíc“ a účastníčky reality šou. Na ich adresu sa vyjadrila, že do vyššej society, skrátka, nepatria hlúpi zbohatlíci a ich zlatokopky.

 
Autor: Pluska.sk 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Toto vás najviac zaujalo: 100 najčítanejších článkov v roku 2013 (5. časť)
Pluska.sk