Výprask v parlamente: Krempaská vyplieskala Matoviča!

14. septembra 2016, 16:11
Tip redakcii

Ďalší škandál v parlamente. Krempaská si dnes prišla vybavovať účty s Matovičom. Hodila po ňom kyticu, ktorú jej údajne poslal do nemocnice. Weisenbacher mu za jeho vyjadrenia k celej kauze odkazuje, aby si išiel dať urobiť psychiatrické vyšetrenia.

Krempaskej kytica kvetov skončila na Matovičovom ramene.Aktualizujeme

Krempaskej kytica kvetov skončila na Matovičovom ramene.

Autor: Vlado Benko Jr.

Konflikty sa dajú riešiť rôzne. Aktivistka Krempaská si dnes vybrala ten najmenej vhodný spôsob a škriepky s poslancom OĽaNO Matovičom si prišla vyriešiť "ručne-stručne".

Celý incident sa odohral dnes v parlamente. Matovič podpisoval doručenku pri stolíku, keď sa objavila Alena Krempaská a hodila mu na rameno kyticu. Bez slov odkráčala a Matovič len nechápavo krútil hlavou. Stihol jej len odkázať, nech sa obráti na Kaliňáka.


Aktivistka po celom incidente bez slov odkráčala.

foto: Vlado Benko Jr.

Matovič to na svojej fanúšikovnej stránke opísal takto"...Čupnem si ku stolíku, podpisujem doručenku ... a zrazu sa zjaví slečna Krempaská a hodí na mňa kyticu bielych kvetín. Samozrejme, vopred zinscenované divadielko poctivo natáča jej pobočník Weinsebacher."

Svoj status uzavrel ostrými slovami: "Títo "chudobní" aktivisti platia a budú platiť desatisíce eur na FB reklamu za príspevky, ktoré nás všetkých bojovníkov v kauze Bašternák dennodenne okydávajú. Je mi ľúto, že niekto dokáže za judášsky groš robiť takto prostitútky Bašternákovi s Kaliňákom."


Kytica kvetov od Krepaskej bola údajne tá, ktorú jej Matovič poslal domov.

foto: Vlado Benko Jr.

Celé Matovičove vyjadrenie ku kauze.

Ako je možné, že sa Krempaská a jej spoločník Weisenbacher vôbec dostali do budovy?"Trafil som klinček po hlavičke, že smeráci? Jasné ... Krempaská a  Weisenbacher boli nahlásení ako oficiálna návšteva "pána" poslanca Blahu. Chúdence, ani nevedeli, ako sa ľahko prezradia ..." okomentoval situáciu Matovič.

Matovič je psychicky chorý

K celej kauze nám neskôr Weisenbacher poskytol aj ich stanovisko, v ktorom tvrdí, že v parlamente boli naozaj len na návšteve a incident bola náhoda: "Rozhodli sme sa, že budeme o politicky motivovanom útoku na Alenu informovať všetky parlamentné politické strany na Slovensku s výnimkou ĽSNS. Zároveň tak chceme vyhovieť aj žiadostiam viacerých politických predstaviteľov o osobné stretnutie a podanie podrobných informácií o samotnom útoku, ako aj o motívoch nášho konania. Ako prvého sme chceli navštíviť nášho dlhoročného známeho, poslanca NR SR Ľuboša Blahu zo Smeru SD. Po vstupe do parlamentu sme však stretli predsedu OĽaNO Igora Matoviča. Emócie Aleny Krempaskej boli silnejšie a tak symbolicky "udrela" Igora Matoviča do tváre kvetmi, nakoľko je to on kto sústavne šíri klamstvá o našich osobách, ako aj o našej organizácii IĽP."

Odmietajú zároveň aj akékoľvek tvrdenia o tom, že strana Smer ich dotuje grantmi: "Je to nielen úbohé klamstvo, ale vyvoláva v nás otázky o mentálnom zdraví tohto trnavského podnikateľa. Žiaden grant sme od Slovenskej republiky nezískali už niekoľko rokov. Prechádzajúce granty sme vždy vyúčtovali do posledného eura a boli použité výlučne na účel, na ktoré sme ich získali. Podobné granty dostávajú stovky iných občianskych združení, či nadácií."

"Vyzývame Igora Matoviča, aby sa podrobil riadnemu psychiatrickému vyšetreniu, nakoľko sa na základe jeho vyjadrení domnievame, že nie je mentálne spôsobilý pre výkon funkcie poslanca" uzavrel Weisenbacher.

 
Autor: nm, pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Výprask v parlamente: Krempaská vyplieskala Matoviča!
nm
pop