V Bratislave bol veľký lov na pokémonov: Takto to vyzeralo na Kollárovom námestí

26. júla 2016, 16:00
Tip redakcii

Desiatky ľudí sa zišlo na Kollárovom námestí s jediným cieľom: Uloviť čo najviac pokémonov. Bratislavskí hráči tejto hry, ktorá uchvátila celému svetu sa spoločne organizujú za cieľom prilákať na jedno miesto malé zvieratká, aby ich mohli všetky pochytať. Pozrite sa, ako to vyzeralo včera v Bratislave.

Takto vyzerá aplikácia v mobile.

Takto vyzerá aplikácia v mobile.

Autor: Matej Kalina

Hra Pokémon Go baví celý svet a Slovensko nie je výnimkou. Dokazujú to aj zábery z Kollárovho námestia, kde sa včera zišlo približne 60 hráčov. Spoznáte ich ľahko podľa toho, že hladia do mobilného telefónu a diskutujú o malých zvieratkách. Hráči sa totiž organizujú za cieľom uloviť čo najviac pokémonov.

Mobilná hra totiž prepája skutočný svet s tým virtuálnym. Pamiatky, sochy, fontány a podobne sú dôležitými prvkami aj v hre Pokémon Go. Totiž, na to aby ste mohli byť najlepším trénerom, musíte tieto pamiatky fyzicky navštevovať. Keď sa k nim dostanete, môžete získať rôzne herné predmety.

Zároveň ide k nim nainštalovať lákadla, takzvané Lure Moduly, na pokémonov. A presne o tom bol včerajší večer. Hráči sa na internete dohodli, že v okolí Kollárovho námestia tieto moduly porozkladajú a tým do tejto oblasti pritiahnu čo najviac pokémonov. Pozrite sa vo videu, ako im to šlo.

 
Autor: pb 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
V Bratislave bol veľký lov na pokémonov: Takto to vyzeralo na Kollárovom námestí
pb