VIDEO Kiska si do paláca pozval europoslancov. Oproti minulému roku sme sa však dočkali veľkej zmeny

20. marca 2017, 18:00
Tip redakcii

Vstúpili si do svedomia? Naši europoslanci sa ukázali v Prezidentskom paláci. Pozval si ich sám Kiska, aby pri dobrom jedle predebatovali aktuálne otázky, ktoré sú na pretrase na pôde Európskej únie. Napriek tomu, že sa nešlo o prvú takúto akciu, až tentokrát si dali naši európski zástupcovia na jednej veci konečne záležať.

Europoslanci si tentokrát pri návšteve prezidenta dali na svojom výzore záležať.

Europoslanci si tentokrát pri návšteve prezidenta dali na svojom výzore záležať.

Autor: Vlado Benko jr.

Prezident Andrej Kiska si k sebe europoslancov volá pravidelne, aby s nimi predebatoval aktuálne dianie v Európe. Oproti vlaňajšku však prišlo k jednej veľkej zmene, na svedomí ju však nemá prezident, ale samotní europoslanci.

Zatiaľ, čo minulý rok sa niektorí naši europoslanci do zrkadla pred odchodom z domu zrejme ani nepozreli, dnes sa predviedli v plnej paráde.

Líder SaS a europoslanec Richard Sulík bol za svoje, nie vždy vhodne zvolené outfity, už viackrát kritizovaný. Inak tomu nebolo ani na minuloročnom obede u Kisku, na ktorý prišiel v ležérne rozopnutom saku a bez viazanky.

Do paláca sme ho pritom videli v minulosti ísť už aj ruksakom na chrbte a protokolisti nad ním iba krútili hlavami. Zdá sa však, že Richard Sulík si ich slová zobral k srdcu. Dnes si dal na perfektne zapnutej košeli záležať a na jeho krku nechýbala ani viazanka.

Podobne sa tento rok predviedla aj Monika Flašíková Beňová, ktorá na stretnutie s hlavou štátu zvolila jemné béžové farby. Zopakovať trapas z minulého roka, keď prišla aj s visačkou na šatách, sa jej našťastie nepodarilo.

Pozitívne zhodnotila našich europoslancov tento rok aj módna stylistka Nina Murárová. „Poslanci na audiencii u prezidenta zvolili elegantné oblečenie, ktoré prislúcha udalosti. Poslankyňa Monika Beňová stavila na jednoduchý, krémový kostým s lodičkami. Dĺžka sukne siaha pod kolená, je teda podľa bontónu vyhovujúca. Rovnako zvládli úlohu správneho outfitu aj muži vrátane europoslanca Sulíka,“ pochválila politikov.

Predsa len však našla chybičku krásy. Jedna z prítomných europoslankýň nemala najšťastnejšie zvolený outfit. „Jedine čo by som vytkla, je oblečenie pani poslankyne Jany Žitňanskej, ktorej sukňa mohla byť dlhšia - aktuálne nesiaha pod kolená, ideálne s lodičkami,“ vytkla Murárová. 

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus