Anna Ghannamová končí v Klube 3! Kto ju nahradí?

26. januára 2012, 11:35
aktualizované 27. januára 2012, 09:00
Tip redakcii

Moderátorka Anna Ghannamová podľa našich informácii v diskusnej relácii Klub 3 končí. Krk jej zlomili političky Anna Belousovová a Nora Mojsejová.

Bola to reakcia na otvorený list Anny Belousovovej, predstaviteľky strany Národ a spravodlivosť, ktorý sa objavil na stránke mediálne.sk. Bývalá členka SNS Anna Belousovová v otvorenom liste tvrdí, že  predvolebná relácia bola "ukážkou neprofesionality, zaujatosti a snahy o tvrdú manipuláciu."  Nora Mojsejová pridala tvrdé video. Riaditeľ televízie Michal Gučík túto informáciu už potvrdil pre medialne.sk. 

Čo na to moderátorka?

"Ak politici nie sú spokojní s moderátormi, tak televízia má byť na takých moderátorov pyšná.  Ak aj televízia nie je so spôsobom akým vediem diskusiu s politikmi spokojná, tak nemám ani ja osobne žiaden dôvod v Klube 3 zostávať. Akceptujem to. Nikdy som nebola a nebudem moderátorkou, ktorá iba kladie otázky. Vždy som bola presvedčená, že novinár nie je len zrkadlom spoločnosti, ale aj jej spolutvorcom.  Že má verejnosť nielen informovať  - v spravodajstve, ale aj povedať svoj názor a podieľať sa na šírení osvety - v publicistike. Ak to nemám robiť takto, tak to nebudem robiť vôbec."

Čo sa stalo?

V utorňajšej relácii Klub 3 hostila Anna Ghannamová Noru Mojsejovú (strana Slobodné slovo Nory Mojsejovej), Jána Budaja (Zmena zdola - demokratická únia), Igora Matoviča (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti) a Annu Belousovovú (Národ a spravodlivosť). Diskusia takejto zostavy sa pravdaže zvrhla na ostrú výmenu názorov.


Foto: TA3, screenshot

Moderátorka sa dostala aj do slovného konfliktu s Norou Mojsejovou a nálada sa neustále iba zhoršovala. Nora Mojsejová a Anna Belousovová sa po skončení relácie rozhodli zakročiť.

Kritické vyjadrenie Nory Mojsejovej:

Kto ju nahradí?

Klub 3 bude podľa informácií mediálne.sk moderovať redaktorka vnútropolitického oddelenia televízie Blanka Dóková, ktorá pracuje  v Ta3 od roku 2007.

Reakcie čitateľov:

evia 20.02.2012 10:07
diváci nie sú zvedaví na komentáre moderátorky, jej skákanie do reči, ale na názory politikov. Mali by si to moderátori uvedomiť
 
Jana 20.02.2012 10:08
Nechapem, preco sa televizia zbavuje jedinej moderatorky, ktora ma "gule". Aj vdaka nej ludia vidia, aki politici v skutocnosti su. Je to totiz umenie politika tak vytocit, aby sa prestal pretvarovat. Dufam, ze jej ponukne priestor ina televizia, ktora sa nezlakla par politikov. Lebo ked niekto podvoli politikom (a to este takym), tak to mözu rovno zabalit. Je to hanba pre TA3!
 
Róbert 20.02.2012 10:09
Pani Zita s vami môžem len súhlasiť aj ja mám presne tie isté skúsenosti nakoľko sl.Puškárova ako aj jej šéfka p.Lipšicová a v neposlednej rade riaditeľka tejto bulvárnej tendenčnej TV ako aj ich relácie sú orientované na ich sponzora SDKU a p.Miklóša ktorému vehementne nadbiehajú pretože Zlatica si u neho hriala teplé miestočko ako hovorkyňa.Myslela si že keď sa to podarilo jej kolegovi ktorý ju zastupoval počas materskej tak že to môže fungovať aj u nej ale na to trapná moderátorka s arogantným vystupovaním a jasnou pol.orientáciou nemá .Nechápem ako ju môžu porovnávaťs p.Ghanamovou ktorá je aproti tej naškľabenej zlatokopky vysoko nad a aj z jej moderovania bolo cítiť že je vysoko profesionálnejšia ako tá Bárbie z Opernbálu.Tu som reagoval aj z toho dôvodu že ,,na telo"sa už reagovať nedá všetky názory ktoré nie sú kladné alebo sa dotknú tej trapnej slečny sú cenzúrované a to nebolo snáď ani za komunistov .Žeby bulvár Markíza vlastnila a sponzorovala Gorila ?Všetko tomu nasvedčuje...ďakujem
 
Zita 18.02.2012 19:30
Pani Ghanamová je niekoľko násobne väčšia profesionálka ako moderátorka trapnej relácie v tendenčnej tv Markíza ,,na telo "sl.Puškárová ktorá je arogantná povýšenecká a nepripravená diskutovať s pozvanými hosťami.Tak potom vyzerá aj jej relácia do ktorej už seriozneho politika nedostane lebo keď položí otázku tak si na ňu hneď aj odpovie a nedovolí dokončiť myšlienku len skáče do reči aby bola na tv obrazovke čo najviac zviditeľnená.Bohužiaľ aj názory na jej osobu sú aktívne mazané jej redakciou bulvárnej ,tendenčnej TV Markíza.
 
Ľubomír 18.02.2012 20:33
Tá relácia bola hrozná, Ghanamová to prehnala a zaslúžila si za to trest. Čakal som od nej iné vystúpenie, i keď som ju nikdy nemal v obľube.
 
Peter 17.02.2012 10:22
Je škoda, že už pani Ghannamová nemoderuje diskusnú reláciu Klub 3, pretože moderovala túto reláciu na vysokej profesionálnej úrovni. Teraz je táto relácia o ničom. Pani Dóková je ustráchaná a bojí sa politikom oponovať.
 
lubica 14.02.2012 11:53
jej vulgarny prejav len podčiarkuje správne rozhodnutie p. ghanamovej odísť z tejto relácie. p. mojsejová je prototypom ubohosti, primitivizmu a nevzdelanosti. mala by radšej vydať zbierku vulgárnych výrazov, lebo za maličkú chvílku ich tolko vypotila, že som z toho vyhúkaná. myslím, že by sa mala prihlásiť do guinessovej knihy rekordov vo vulgarizmocha má na to. a kniha by mala mať názov: vulgaristický slovník nory mojsejovej pre zúfalcov. pri jej verbalizme sa hanbím, že som žena. fuj a hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jozef 13.02.2012 15:44
Bravo pani Ghanamova
 
Jozef 12.02.2012 18:38
Mal by som návrh ako lepšie viesť takéto diskusné relácie bez moderátora.Otázky by dávali priamo občania cez Scype s tým že sa najprv nahlásia svoje údaje a potom im televízia zavolá.Hosť v štúdiu bude odpovedať na konkrétnu otázku a ostatní budú mať vypnuté mikrofóny pokiaľ nebude otázka na ktorú budú vyzvaní aj ostatní hostia.V štúdiu nebudú žiadni hostia myslím obecenstvo.Režia v zákulisí by len prepínala a oznamovala komu bude položená otázka trebárs osvetlením toho hosťa.Možno by tu ten moderátor mohol byť ale len za účelom privítania a rozlúčenia sa z hosťami.
 
Martin 09.02.2012 22:00
p.Alena. Aj ja čakám zmeny k lepšiemu , ale nie v blízkej budúcnosti. Po voľbách príde to , čo tu bolo pred nimi a keby sa aj dostala do parlamentu nejaká nová strana nič prevratné nespraví , nakoľko bude v drvivej menšine. Hovorí sa aký národ taká vláda. Aj pre to je pre mňa perspektívnejšie zahraničie. K tej tolerancii. Táto diskusia je o p. G. nie o politikoch.Preto sa tu nebudem vyjadrovať k pozvaným hosťom. To je na novú diskusiu. K moderátorke . Chcel by som vás vidieť v takej to diskusii. S moderátorkou , ktorá by mala na váš volebný program sarkastické poznámky , skákala by vám do rečí a nenechala by vás dokončiť. To bo by sa vám páčilo? Mne osobne určite nie. Je to neslušné a neetické. Sociálne príspevky: Áno súhlasím dávajú sa školám aj rodičom je to individuálne. A k tej politike. Ja sa nehrniem do politiky . Stačí mi to čo vidím a počujem. Prajem vám veľa šťastia , ale najmä pravdy v tej politike.
 
Alena 09.02.2012 08:43
p. Martin, nie som odborníčka na sociál dávky, ale viem, že v niektorých prípadoch dávky naozaj dostáva škola. to je už len drobnosť, lebo mi to nedalo. Lenže to nie je o našom žabo-myšom..., ale o väčšom t o j e. Prajem vám, aj mne lepšie, spravodlivejšie, čestnejšie a úprimnejšie Slovensko. Čistú, korektnú a slušnú politickú scénu. A samozrejme nebojácnych, ostrých a papuľnatých novinárov, - lebo si myslím, ŽE tak to má byť.Nie novinár, ale politik má mať rešpekt. Novinár je, bude A VŽDY bol hlas ľudu. Vidíte, aké ľahké je nám kritizovať, ja som to aspoň skúsila, skúste sa tiež politicky angažovať, veď ste evidentne mladý a perspektívny človek. Tak prečo nie?
 
Alena 09.02.2012 08:43
Pre p. Martina : Takže presnejšie - som rada, že ste optimista, aj ja. Na rozdiel od vás, čakám zmeny k lepšiemu skôr, pretože mám cca o 10 rokov viac, ako vy., deti a zodpovednosť k nim i k spoločnosti-predstavtesi. Ak neprídu z extra, tak sa budem snažiť aby sa dostavili z intra vilánu. Teda začnem od seba a to hneď. Máte právo na svoj názor a ja vám ho neupieram. Čudujem sa jednej veci. Je toto vôbec možné, koľko tolerancie ku chronickým klamárom viď prítomní hostia, lebo súúúúúúúúúúúúúúúú to klamári, ktorí zavadzajúc celé dlhé roky zrazu dostali príučku v podobe razantnejšej moderátorky a dvíhajú prst, no, no, no. Moderátorke hľadáte smietku v oku a opačným smerom prehliadate vážne politické prešľapy, zavádzanie, omáčky, dymové clony. Dostali ste hádam niekedy inokedy za celé tie roky relevantnú odpoveď od, riešenie, konštruktívu, fakt áno, pripomeňte mi prosím, aspoň v jednom prípade. Inak všetko dobré, vážim si váš názor.
 
igor 09.02.2012 08:43
som za a drzim jej palce
 
smerák 08.02.2012 14:51
moderátor je na to, aby sprevádzal reláciou, nie aby sa hral na všemohúceho a jediného právne, ekonomicky, sociálne a inak gramotného. Hostia sú tí, ktorí majú niečo povedať nám. Mňa názor moderátora nezaujíma. Mala by sa stiahnuť, ale podľa jej alibistického vyjadrenia uvedeného vyššie jej ani nedocvaklo aká je neschopná. Dúfam, že nekončí iba v klube 3, ale že ju už na obrazovke neuvidím. Za tie roky sa mi už na ňu nechce pozerať. Moderátorka, ktorá ju vystriedala je neporovnateľne profesionálnejšia a príjemnejšia.
 
Martin 08.02.2012 13:14
Pre pani Alenu. Smiech ma nikdy neprejde.Nad politikou sa nezamýšľam.Pre mňa ako mladého človeka a študenta budúcnosť na Slovensku nemá perspektívu. Možno sa táto situácia a systém zmení o niekoľko desaťročí .... možno.K štatistikám tie mala správne.Nepravdivé bolo to čo tvrdila pani.G . , že sociálne odkázaní rodičia Nedostávajú 20 € príspevok za dochádzku a 20 € na stravu , ale dostáva ich škola. A iné končiac rožkami za 0,60€. Zosmiešňovanie barmanov pri čom sú to vysokoškolsky vzdelaný ľudia. A ďalšie sarkastické poznámky. Skákanie do rečí posúva diskusiu súhlasím , ale len do určitej mieri a ona ju prekročila. A to už nebolo slušné ani fér voči pozvaním. A o čo mi vlastne ide ? Ide mi o to vyjadriť svoj osobný názor na ktorý mám právo tak ako aj VY pani Alena a všetci ostatný ľudia. Je na každom či sa stotožní s mojim názorom , alebo má svoj vlastný názor, ktorý samozrejme rešpektujem.
 
krochmal 08.02.2012 09:14
pre dagmaru teba tiež doma mydlí čierna špongianlebo pre tu čiernu sa tam prave strapnila a začala kazať o ľudskych pravach
 
Maxim 08.02.2012 08:26
Myslim si, ze pani Ghannamova si za svoju relaciu padaka 100% zasluzila... Bola velmi drza, neprofesionalna..... NEUSTALE skakala do reci, hostia nemali pri nej sancu cokolvek povedat a to som zrovna nebol fanusik jej hosti. Svojim arogantnym, nesympatickym ba priam az hnusnym vystupovanim dokazala zhnusit celu relaciu.
 
Alena 07.02.2012 20:45
A ešte voľačo: - pustite si ďalšie video p. Mojsejovej, myslíte, že ju treba zosmiešňovať?
 
Dagmara 07.02.2012 17:09
Ľudia, čo máte daktorí vírus, Dajte už tej Ghannamke pokoj svätý. Tak kukajte Dokovú s vankúšom pod hlavou a driemte, alebo relaxujte. Inak, také akože joga máte p Gučík v ta3, lebo tan by sa celkom hodila Doková. Inač prišli sme o dobrú moderátorku, tá to vedela tým politikom nandať. Škoda jej A nech skákala do reči, aspoň sme sa viac dozvedeli a tom to má byt, či ne?
 
Alena 07.02.2012 17:08
To je dobre, pán Martin, že ste sa pousmiali, lebo smiech vás prejde po voľbách. Nás niektorých prešiel už po cenzúre pána Gučíka, ktorá sa dá porovnať s komunizmom. Pokiaľ viem, štatistiky dala pani Ghannamová takmer presne, ak nie, potom úrady klamú. Aké neoverené info máte na mysli???? A zosmiešnenie a skákanie do reči? O zosmiešnení neviem. Skákanie do reči posúvalo diskusiu. Inak by sa diskusia zmenila na predvolebnú kampaň. Akože o čo vám ide? Fakt nemáte dosť tých omáčok , zahmlievaní, dymových clon, falošných sľubov a prešľapovaní na mieste...dokonca spiatočníckych krokov politikov. Čo vám sľúbili z inej relácie? NIčovité NIČ. Každý z nás sa musí postarať o seba sám.
 
Martin 07.02.2012 16:35
Pre všetkých zástancov p.Ghannamovej. Keď je podľa vás profesionálny prístup to , že moderátorka skáče do rečí a ani nenechá odpovedať dotyčných na otázky a sama si na ne dáva odpovede. Relácia Klub 3 nieje o názoroch a vyjadreniach nejakej moderátorky .Hostia sú tam na to , aby prezentovali svoje názory a odpovedali a jej otázky.To že má primitívne pripomienky a snaží sa zosmiešniť odpovedajúceho , že má neoverené a nepravdivé informácie o ktorých je tak vehementne presvedčená. Pousmial som sa nad bludmi , ktoré vyriekla moderátorka . Skúste si predstaviť vás na mieste pozvaného hosťa určite by sa vám jej prístup nepáčil a hodnotili by ste ho ako vysoko neprofesionálny.
 
Katarinka 07.02.2012 13:51
Škoda p.Ghannamovej-bola profesionálna moderátorka-,škoda ,že dajú pravdu takej spodiny ako je Belousová a Mojsejová. Fuj........
 
Paulina 07.02.2012 13:52
pani moderatorka pozabudla že aj v diskusii sa má diskutovať ale neurážať.vi´d urážlivé pripomienky na čašníkov naustále skákala do reči a nedovolila nikomu dokončiť začatú myšlienku,takto si moderovanie nepredstavujem.a nech si zistí kolko stojí rožok,,,,
 
Jana 07.02.2012 13:52
Problém je v to, že p. Noru nepozývala moderátorka, ale tvorcovia relácie, bez ohľadu na názor moderátorky. O tom sa predsa všeobecne vie, že v tomto prípade to bolo tak.
 
eva 06.02.2012 23:13
počúvate pani Noru? Teda moderátor,ktorý pozve takého tzv.politika je tiež neprijateľný.
 
Alena 04.02.2012 01:33
Anna Ghannamová bola tá pravá na moderovanie! Všetci sa boja pravdy! Mrzí ma to, ale verím, že sa všetci budeme môcť pozrieť do zrkadla! Držím palce pri správnej voľbe!
 
Robert 04.02.2012 01:34
Hľadajte dôvody v uliciach, Gorila sa jej zľakla. Mojsejová bola len nastrojená fraška, ešte stále ste nepochopili? Nepomohlo pán Fico Dzurinda a spol, čo, nie je tento národ taký sprostý a nemohúci, ako ste predpokladali.
 
Alena 04.02.2012 01:34
P. Mojsejová, to je fakt prekvapenie od vás. Arogancia, vulgárny prejav a vôbec, čo sa tak cukáte? Keď ste taká nezúhonná nemôže vám poškodiť nijaký novinár. Problm je všek inde, však? Že vraj len návrh na obvineie, nie obvinenie..ˇ.viete škandalóznym je už len ten návrh. Nepresvedčili ste ma. Tieti ňuansy okolo vás sú už dávno. Potrebuje imunitu. Tak hop do politiky. Za pokus to stoj, či?
 
Rasťo 03.02.2012 16:40
Ano, súhlas p. Miro. doplnil by som, že predovšetkým je to aj Gučíkova hanba, kam sme sa vrátili? do komunizmu? Niektorí kritizujete len moderátorku, takže pre vás otázka: kam ste podeli zdravý úsudok? Aké odpovede ste dostali d politikov? Nikakéééééééééé. Lebo nemajú čo povedať. A či to len tak zo srandy pochodujú ľudia a protestujú? Rád by som vedel, či p. Kristína a jej podobní kritizujú zo svojho pohodlia, alebo vystrčili nos von.
 
Miro 03.02.2012 16:40
Pani Kristína, nechcem vám opoovať, ale bohužiaľ, nemáte prehľad. Štatistiky dala moderátorka presne a trefná bola vo všetkých ohľadoch. Jediná, ktorá sa nebojí pýtať, ediná, ktorá neblablá, ako naučená opica. Je mi vás ľúto, ktorí ste nepochopili, že Ghannamová kope za vás. K tkz. dámam M a B sa nevyjadrujem, niet o kom. Hanba a zas len hanba.
 
Kristina 03.02.2012 12:49
Pani moderátorka len kládla otázky, niektoré boli dokonca neoverené, ničím nepodložené...to je znak profesionality? ....pripomenulo mi to rozhovor Frost Nixon, kde sa Frost o nieco snazil rovnako ako pani moderatorka... jemu to však vyšlo...
 
kačena 03.02.2012 12:51
ja som bola spokojná, ak bol niekto drzý tak určite nie moderátorka. Bola rázna, kládla nepríjemné otazky, skákala do reči ...ale malo to šťavu....to čo bolo posledne v klube, bolo slabe ako čaj, obyčajná tuctová diskusia, nič zaujímavé. ak sa pán riaditeľ rozhodol na základe protestu Mojsejovej a Belousovovej, tak tam nemá čo robiť
 
milo 03.02.2012 11:42
p. Ghannamová je na seba príliš pyšná na to aby vedela akceptovať niekoho podobného vedla seba,výsledok bol moderátorský trapas
 
František 02.02.2012 13:54
Bolo to úbohé, príčinou je slovenská úroveň vedenia diskusie - pravdu chce mať každý, no v tejto relácii nemali čo robiť obidve dámy, ktoré svoje postoje prezentovali ako večné múdrosti a chybu urobila aj moderátorka, ktorá sa chcela previesť, no nie práve najvhodnejším spôsobom...
 
Pavel Belo 02.02.2012 09:51
Je to úder pod pás. Myslím si, že pani Ghannamová obidve sťažujúce sa dámy prevyšuje tak po morálnej, ako aj profesionálnej stránke. Ak si takúto redaktorku vedenie televízie neváži, nezaslúži si ju.
 
Jozef 02.02.2012 09:51
pani Mojsevova ste dobra showmenka do politiky nelezte chodte radsej s Branom na Peres..
 
Michal 02.02.2012 09:51
Podľa mňa ako verného diváka TA 3 by ten klub 3 perfektne moderovali Dírer, Bielik alebo Oravová. K pani Ghanamovej by som sa vyjadril len toľko že predviedla absolútne nechutný, arogantný, neprofesionálny výkon, ktorý nebol hodný moderátorky takej televízie ako je TA3.
 
MUDr.Kukučková darina 02.02.2012 09:51
Myslím si, že pani redaktork a sa nikoho dedotkla, jednala profesionalne, ale ked pani Mojsejova, sa nevie chovať,aj s pani Belousovou to je ich problem, Jednoznačne by nemali vytvarať natlak a, takto reagovať.Nemyslim si,že by mala byť odvolana, Prave naopak,Dnes už politikom môže byť asi každy.
 
Legof 02.02.2012 09:51
Konečne, že ju stiahli. Drzá zada otázku a nenecha ju dopovedať - to nebolá moderatorka, ale diktatorka.
 
Magita Jakubickova 02.02.2012 09:52
Dokova je velmi slaba. Pani Ghanamova je prikladom spravnej moderatorky, ktora kladie aj neprijemne otazky. Ak date Mojsejovej zelenu bude to vysmech pre TA3.
 
Marta 01.02.2012 09:26
Preboha, čo Je Belousovovovovová už aj majiteľkou televízie? Pomaly príde každý nebojácny moderátor o miesto? A Noru nebudem voliť už ani z recesie!
 
erykha 01.02.2012 09:27
Som spokojná s výmenou a súhlasím.
 
MVDr.Andreansky Anton 01.02.2012 09:27
Pre boha tak primitivnna osoba ako tato osoba sa chce dostat do parlamentu.To je odvaha a znevazovanie..Jedna pani ktora vsetkemu rozumie a uci aj vychovnymi fackami uz tam je.Mozna jej rozumie pan Slota ktory ma podobny slovnik ale len v opilosti.Fakt hrozne
 
Robert 01.02.2012 09:27
Blahoželám ku fiasku p Gučík a dobrú noc pri relácii s novou redaktorkou. čo tak dať ju do večerníčka. Inak, fakt ste smiešny. Návrat problémov v zdravotníctve nevyrieši kauzu Gorila. Neprofesionálne, hrubé chyby páchané na divákoch. Jáj, kam sme to došli, ostuda.
 
Pato 01.02.2012 09:27
Koniec demokracie v Slovakii.Ak akykolvek politik zavrie usta novinara, tym ze ho necha vyhodit. Kazda TV by si mala vazit papulnatych novinarov. Nezvladol to podla mna pan Gucik, riaditel TA3,zlakol sa, ze co bude po volbach s jeho stolickou. Mal sa svojej redaktorky zastat ako spravny sef a chlap. Zvolil chameleona a zbavil sa neprijemnosti,ze vyhodil podriadenu. Fuj a toto ma byt sloboda slova? Vytvoril precedens,ze kazdy dalsi jeho redaktor v buducnosti bude bojazlivy a nebude to mat tu spravnu stavu. Skoda. A mimochodom, vela ludi sa nepocuva a skacu si do reci.
 
Adam Košice 01.02.2012 09:27
Moderovanie p. Ghannamovej nemalo chybu. Stručné, jasné, dynamické, výstižné a miestami aj vtipné. Ja som sa bavil. Pozrite si pre porovnanie Michaelu Jílkovú, českú moderátorku, pani g je jediná Sk moderátorka, ktorá sa dá porovnať s Jílkovou. Ostatní samé naučené frázy, len aby sme si nerozhnevali politikov. Tadiaľ cesta nevedie. Nestalo sa dobre. Cenzúra vládne Slovenskom. Čo pán Gučík?
 
Adela 01.02.2012 09:27
Dobrý večer, o pár minút budete mať možnosť sledovať reláciu veruže s inou moderátorkou. A premýšľajte po nej, o čo išlo. Predsa o to, aby nikto do politikov nezadrapoval, aby mohli púšťať na vás dymové clony, omáčky a bohužiaľ aj klamstvá . Šíriť tmárstvo, zavádzať a naďalej žmýkať slovenský národ. A gorila? Konečne má slobodu. U nás je predsa zákonom chránená. Na záver: trocha nad vecou byť by vám nezaškodilo niektorým. Mali sme Dubčekov rohlík a teraz máme aj Ghannamovej rohlík, A čo? Pre to sa svet nezrúti. Iní si všímajte, iné podstatné veci. pá
 
faustína 01.02.2012 09:27
ja si myslím, že táto relácia bola odsúdená už výberom diskutujúcich.
 
ivan 01.02.2012 09:27
Pani Ghannanova je mudra a inteligentna pani,co sa o doticnych dvoch neda povedat. to je ta nasa demokracia
 
Blondiss 31.01.2012 11:29
Moderátorka vystupovala profesionálne
 
Nájdených 478 záznamov, zobrazujem 1 až 50.[<<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>>]

 

 
Autor: Pluska.sk, Video: YouTube 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Anna Ghannamová končí v Klube 3! Kto ju nahradí?
Pluska.sk
Video: YouTube