Matka sa tešila z ôsmeho potomka, potom ju zasiahla obrovská rana osudu!

04. augusta 2016, 00:00
Tip redakcii

Osud sa s ňou nemaznal! Cloe Green (27) je na prvý pohľad obyčajná mladá žena. Má však iné problémy ako jej rovesníčky. Britka sa aj napriek nízkemu veku stala matkou ôsmich detí. Radostné chvíle vystriedal žiaľ. Stala sa z nej vdova.

Cloe zostala na výchovu ôsmich anjelikov sama

Cloe zostala na výchovu ôsmich anjelikov sama

Autor: Youtube

Svojich osem rozkošných detí vychovávala Cloe spolu s manželom Jamesom. Svojim ratolestiam s anjelskými vlasmi venovali všetok voľný čas. Muž tvrdo pracoval, aby rodine nič nechýbalo.

Doma sa s nimi hral do neskorého večera. Svoje deti nadovšetko miloval. Otcom sa stal prvýkrát, keď mala Cloe iba sedemnásť rokov. Hoci by zrejme iní muži zdesením ušli, James sa z prvorodeného dieťaťa tešil. Tešil sa aj pri každom ďalšom pôrode. Tvrdil, že im bolo súdené mať veľkú rodinu


James už svoje deti nikdy neobjíme
Foto: youtube

Rodinnú idylku náhle zmenila tragédia. Milovaný James náhle prestal dýchať a umrel v náručí svojej lásky na chorobu srdca. Cloe ostala na všetko sama. O manžela prišla len párt týždňov po pôrode synčeka Elijaha. Teraz ju čaká najťažšia chvíľa.

Musí deťom oznámiť, že ich milovaný ocko odišiel do neba. Ženu najviac bolí, že James neuvidí vyrastať svoje deti. Ona je však odhodlaná bojovať a byť nielen ich matkou, ale aj otcom. 

 
Autor: vrm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Matka sa tešila z ôsmeho potomka, potom ju zasiahla obrovská rana osudu!
vrm