Orgie pohlavárov: Komunistickí funkcionári si nafotili skupinový sex

17. augusta 2012, 06:30
Tip redakcii

Čínska komunistická strana rieši ďalší škandál. Tentoraz má ísť o trojicu jej funkcionárov, ktorí si užívali skupinový sex s tromi ženami.

TROJICA
MUŽOV: Má
ísť o funkcionárov
komunistickej
strany.

TROJICA MUŽOV: Má ísť o funkcionárov komunistickej strany.

Autor: internet

Orgie v hoteli sa odohrali ešte v roku 2007 a šestica si ich fotila. Vyše 120 záberov teraz uniklo na internet. Okamžite sa stali hitom na čínskej sociálnej sieti Weibo, kde trojica mužov užívateľom nápadne pripomínala komunistických pohlavárov. Jedným z nich mal byť Wang Min-šeng, okresný tajomník strany v Lu-ťiangu.


Orgie pohlavárov: Komunistickí funkcionári si nafotili skupinový sex
Foto: internet

Ďalší má byť jeho zástupca. A vtedy zasiahla komunistická cenzúra. Obrázky začala sťahovať z webu a zakázala používať slovné spojenia ako „nahé snímky“ či „vulgárne fotky“. Strana tiež tvrdila, že obrázky sú počítačovo upravené. Neskôr uznala, že sú pravé, ale sú na nich iba muži podobní funkcionárom.

Obetný baránok

Našiel sa aj obetný baránok. Jedného z trojice oficiálne identifikovali ako Wang Jua, zástupcu šéfa komunistickej mládežníckej organizácie na univerzite v Che-fej. Toho vyhodili aj s jeho manželkou, ktorá bola stredoškolskou učiteľkou a tiež bola na fotkách. Pre komunistickú stranu je to v krátkom čase už ďalší škandál. Manželku bývalého funkcionára Po Si-laja súdia za vraždu britského podnikateľa.

 
Autor: PLUS Jeden deň/bar 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Orgie pohlavárov: Komunistickí funkcionári si nafotili skupinový sex
PLUS Jeden deň/bar