FOTO Trošková pod drobnohľadom: Ficova pomocníčka budí pozornosť aj bez sexi bielizne!

05. decembra 2016, 06:00
Tip redakcii

Vyťahané nohavice a sexizmus. Premiérovu asistentku Máriu Troškovú si preklepla módna stylistka Andrea Ziegler.

Trošková pred niekoľkými rokmi nafotila pikantné zábery pre časopis Brejk.

Trošková pred niekoľkými rokmi nafotila pikantné zábery pre časopis Brejk.

Autor: BREJK

Predseda vlády Robert Fico je často doprevádzaný jednou z hlavných štátnych radcov Máriou Troškovou. Tá, sa vďaka erotickým fotografiám neslávne preslávila ako Ficova sexy asistentka. Erotické prádielko z fotografií však vymenila za konzervatívnejšie oblečenie. Ako ho hodnotí odborníčka na módu? 

>> Prečítajte si zaujímavosti o diplomovke Ficovej silikónovej asistentky Troškovej


Stylistka hodnotila Troškovej outfity. 
Zdroj: Michal Smrčok 

>> Troškovej expartner stojí pred súdom

Je to mladá dáma, ktorá dobre vyzerá a má peknú postavu. To má výhodu nekomplikovaného obliekania. Čiernou kombináciou sa nič nepokazí, ale opätky by som volila menej ihličkové a nižší opätok, ktorý je viac konzervatívny,“ hodnotí Ziegler a tiež dodáva, čo si ešte funkcia Troškovej žiada. „Vlasy by som upravila do účesu, rozpustené vlasy pôsobia príliš sexisticky,“ hovorí módna stylistka. Ziegler si tiež myslí, že materiál nohavíc pôsobí lacno. „Zvolila by som kvalitnejší materiál, pôsobia vyťahane, nekvalitne. Prípadne viac klasický strih," dodala.


Mária Trošková sprevádzala premiéra pri žatve. 
Zdroj: Michal Smrčok 
 

>> Plus 7 dní: Prečítajte si viac o živote Troškovej ešte pred spoluprácou s Robertom Ficom

Za outfit na žatve si bývalá účastníčka súťaže krásy Miss Universe 200 vyslúžila od stylistky pochvalu. „Tento styling je pekný voľnočasový. K celkovej príležitosti sa to hodí. Blúzka je decentná, nie je priehľadná ani nemá príliš veľký nevhodný výstrih. Výšivka na blúzke evokuje slovenský motív. Makeup a vlasy ladia s celkovou atmosférou,“ hovorí Ziegler.


Hlavný štátny radca by mal podľa Ziegler pôsobiť konzervatívnejšie. 
Zdroj: Michal Smrčok 
 

„Táto kombinácia je veľmi pekná, elegantná. Šedou a čiernou sa nič nepokazí," hodnotí Ziegler. „Opäť by som však siahla po nižších opätkoch a vlasy skôr zopla. Hlavný štátny radca by mal pôsobiť konzervatívne, žensky bez podtónov sexizmu,“ tvrdí a jednoznačne dodáva, že outfit na pracovný deň by mal byť jednoznačne striktnejší.

>> Otvorená spoveď Troškovej pre Brejk.sk: Silikóny ako bonus

Púchovčanka Mária Trošková sa na funkciu hlavnej štátnej radkyne dostala za veľmi krátky čas. Po Ficovom boku sa objavuje už zhruba dva roky a sprevádza ho na rôznych akciách po celom Slovensku. V čom mu však radí, jasné doposiaľ nie je. 

 
Autor: pop 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
FOTO Trošková pod drobnohľadom: Ficova pomocníčka budí pozornosť aj bez sexi bielizne!
pop